TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een groep vrouwen die in de jaren 80 een waterpoloteam vormde, komt samen in een restaurant voor hun jaarlijkse ontmoeting. Op dat moment zijn daar ook oud-leden van het Nationale Reddingshonden Team aanwezig. Als een van de vrouwen een speech begint, ontstaat er iets bijzonders. Dat is in het kort De Reünie, dat Ronald Giphart schreef voor de Nationale Voorleeslunch.
Op deze Nationale Ouderendag leest hij zijn verhaal over liefde op leeftijd zelf voor. De Voorleeslunch vindt voor de elfde keer plaats en is een initiatief van de Leescoalitie. Op deze manier kunnen zoveel mogelijk ouderen naar een verhaal luisteren. De afgelopen jaren werkten onder anderen Marion Bloem en Kees van Kooten mee. Na afloop is De Reünie ook als podcast te beluisteren.
De Nationale Voorleeslunch met Ronald Giphart is op vrijdag 10 oktober vanaf 12:15 uur te zien bij MAX op NPO1.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Kijkers kunnen niet stoppen met lachen om nieuwe Vandaag Inside-promo
12:01Nieuwe meidengroep gezocht in WHO'S NXT
10:45Nieuw EO-programma debuteert op de zondagavond op NPO1
10:04Kristie ontving veel ‘nare berichten’ na deelname De Bondgenoten
09:28Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen