TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wim Daniëls schreef dit jaar het verhaal voor de Nationale Voorleeslunch en gebruikte zijn tante Greet als inspiratie. Zij was een pittige dame, bij wie je niet moest aankomen met pijntjes en geklaag. En hoewel ze nooit een blad voor de mond nam, vond niemand haar onaardig.
Benieuwd wat voor verhaal Wim Daniëls daarvan maakt op deze Nationale Ouderendag? Overal in het land wordt het verhaal voorgelezen, soms door bekende Nederlanders als Jan Slagter of Jan van Zanen, de burgemeester van Den Haag.
De Voorleeslunch bestaat sinds 2015, om te laten zien dat voorlezen een fijne, verbindende activiteit kan zijn. Vaak gaan mensen erna met elkaar in gesprek of halen ze samen herinneringen op. Het verhaal van Wim Daniëls geeft daar vast ook alle aanleiding toe.
Een registratie van de Nationale Voorleeslunch met Wim Daniëls is op vrijdag 4 oktober 2024 om 12:10 uur te zien op NPO 1.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is
08:32Tamara Elbaz en Maria Tailor keren terug in The Real Housewives of Amsterdam
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
08:04De TV van gisteren: Kijkers zien Oranje wéér verliezen na penalty's