TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Mis niets over Nationale Voorleeslunch met Wim Daniëls. Voeg TVgids.nl als voorkeursbron toe in Google.
Wim Daniëls schreef dit jaar het verhaal voor de Nationale Voorleeslunch en gebruikte zijn tante Greet als inspiratie. Zij was een pittige dame, bij wie je niet moest aankomen met pijntjes en geklaag. En hoewel ze nooit een blad voor de mond nam, vond niemand haar onaardig.
Benieuwd wat voor verhaal Wim Daniëls daarvan maakt op deze Nationale Ouderendag? Overal in het land wordt het verhaal voorgelezen, soms door bekende Nederlanders als Jan Slagter of Jan van Zanen, de burgemeester van Den Haag.
De Voorleeslunch bestaat sinds 2015, om te laten zien dat voorlezen een fijne, verbindende activiteit kan zijn. Vaak gaan mensen erna met elkaar in gesprek of halen ze samen herinneringen op. Het verhaal van Wim Daniëls geeft daar vast ook alle aanleiding toe.
Een registratie van de Nationale Voorleeslunch met Wim Daniëls is op vrijdag 4 oktober 2024 om 12:10 uur te zien op NPO 1.
RTL 5 komt met nieuw programma over de wereld achter KLM
10:52The Voice Kids eindelijk van start: dit is wanneer
10:33De Frogers vanaf deze datum te zien op RTL5
10:16Het Perfecte Plaatje in november van start met deze deelnemers
10:00Dit gebeurt er met al het eten van het nieuwe lifestyleprogramma Thuis aan Tafel