TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wim Daniëls schreef dit jaar het verhaal voor de Nationale Voorleeslunch en gebruikte zijn tante Greet als inspiratie. Zij was een pittige dame, bij wie je niet moest aankomen met pijntjes en geklaag. En hoewel ze nooit een blad voor de mond nam, vond niemand haar onaardig.
Benieuwd wat voor verhaal Wim Daniëls daarvan maakt op deze Nationale Ouderendag? Overal in het land wordt het verhaal voorgelezen, soms door bekende Nederlanders als Jan Slagter of Jan van Zanen, de burgemeester van Den Haag.
De Voorleeslunch bestaat sinds 2015, om te laten zien dat voorlezen een fijne, verbindende activiteit kan zijn. Vaak gaan mensen erna met elkaar in gesprek of halen ze samen herinneringen op. Het verhaal van Wim Daniëls geeft daar vast ook alle aanleiding toe.
Een registratie van de Nationale Voorleeslunch met Wim Daniëls is op vrijdag 4 oktober 2024 om 12:10 uur te zien op NPO 1.
Fien Vermeulen aan de slag als presentatrice van Shownieuws
14:07Deze acteurs spelen een rol in het tweede seizoen van Voetbalouders
13:40Is de eerste deelnemer van Het Perfecte Plaatje 2026 uitgelekt?
10:02Johnny de Mol baalt flink van schrappen I've Got the Music in Me: 'Helemaal kut'
10:00Roxeanne Hazes sloeg rol in The Passion meermaals af: 'Vond mezelf te jong'