TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Mis niets over Nationale Voorleeslunch met Wim Daniëls. Voeg TVgids.nl als voorkeursbron toe in Google.
Wim Daniëls schreef dit jaar het verhaal voor de Nationale Voorleeslunch en gebruikte zijn tante Greet als inspiratie. Zij was een pittige dame, bij wie je niet moest aankomen met pijntjes en geklaag. En hoewel ze nooit een blad voor de mond nam, vond niemand haar onaardig.
Benieuwd wat voor verhaal Wim Daniëls daarvan maakt op deze Nationale Ouderendag? Overal in het land wordt het verhaal voorgelezen, soms door bekende Nederlanders als Jan Slagter of Jan van Zanen, de burgemeester van Den Haag.
De Voorleeslunch bestaat sinds 2015, om te laten zien dat voorlezen een fijne, verbindende activiteit kan zijn. Vaak gaan mensen erna met elkaar in gesprek of halen ze samen herinneringen op. Het verhaal van Wim Daniëls geeft daar vast ook alle aanleiding toe.
Een registratie van de Nationale Voorleeslunch met Wim Daniëls is op vrijdag 4 oktober 2024 om 12:10 uur te zien op NPO 1.
Paul de Leeuw verklapt welk tv-programma hij het liefst kijkt: 'Ik moet daar ontzettend om lachen'
10:00Fockeline Ouwerkerk dolblij dat het tweede seizoen van Zussen er is: 'Nog niet klaar met Nienke'
09:20Viktor Brand blaast Waar Doen Ze Het Van? nieuw leven in op SBS6
08:50Op deze datum gaat het programma van Matthijs van Nieuwkerk en Shirma Rouse van start
08:30De TV van gisteren: Devon steelt de harten van heel B&B-kijkend Nederland