TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wim Daniëls schreef dit jaar het verhaal voor de Nationale Voorleeslunch en gebruikte zijn tante Greet als inspiratie. Zij was een pittige dame, bij wie je niet moest aankomen met pijntjes en geklaag. En hoewel ze nooit een blad voor de mond nam, vond niemand haar onaardig.
Benieuwd wat voor verhaal Wim Daniëls daarvan maakt op deze Nationale Ouderendag? Overal in het land wordt het verhaal voorgelezen, soms door bekende Nederlanders als Jan Slagter of Jan van Zanen, de burgemeester van Den Haag.
De Voorleeslunch bestaat sinds 2015, om te laten zien dat voorlezen een fijne, verbindende activiteit kan zijn. Vaak gaan mensen erna met elkaar in gesprek of halen ze samen herinneringen op. Het verhaal van Wim Daniëls geeft daar vast ook alle aanleiding toe.
Een registratie van de Nationale Voorleeslunch met Wim Daniëls is op vrijdag 4 oktober 2024 om 12:10 uur te zien op NPO 1.
Rob en Sandra uit MAFS kregen dus toch nog de kans om medekandidaten te ontmoeten
22:00Danique uit MAFS staat open om weer te daten: 'Uit respect naar het programma en Kyle nog niet gedaan'
21:54Cast over tweede seizoen van Haantjes: 'Herkenbaar voor iedereen' (video)
17:40Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaçao op woensdag
15:50Op deze datum is de finale van The Bicycle Race te zien