TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Al vijftig jaar waarschuwen experts voor de gevolgen die bevolkingsgroei heeft voor de planeet. In Nederland Is Vol onderzoekt Jeroen Pauw in hoeverre Nederland de grenzen van groei heeft bereikt.
De ruimte in ons land wordt steeds schaarser. Ondertussen heeft Nederland de grootste haven van Europa, de meeste personenauto’s per vierkante meter, een van de grootste vleesindustrieën ter wereld en heerst er woningnood.
Deze eerste aflevering zoomt in op Schiphol. In 2019, toen de luchthaven zijn drukste jaar beleefde, deden ruim 71 miljoen passagiers Schiphol aan. Met alle uitstoot en geluids- en stankoverlast heeft dat grote gevolgen voor mens en natuur. Pauw zoekt uit of de welvaart die dit oplevert nog wel opweegt tegen deze gezondheids- en klimaatschade.
Hinke en Giovanni delen groot nieuws vlak voor start nieuw seizoen MAFS
13:27Regisseur Het Perfecte Plaatje spaart RTL Tonight niet na grote blunder
10:40Van Groningen naar Colombia: Ewout Genemans werkt aan nieuw tv-project
10:16Nog in de stemming? Op deze datum zie je The Passion Hemelvaart
09:42Video: Reis van Erica Terpstra voor nieuwe aflevering(en) staat gepland