TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het was 30 april 2010, vroeg in de ochtend. Na een avondje stevig doorzakken werd Marius K. uit Beverwijk wakker van geluiden. Hij betrapte Gerard Zonneveld in zijn keuken. K. probeerde Zonneveld weg te jagen, maar werd vervolgens met een mes bedreigd. K. pakte zelf ook een mes. En zo werd Zonneveld vermoord uit zelfverdediging.
Paniek zorgde ervoor dat K. besloot het lijk, met afgezaagde benen, te dumpen in het Robbenoordbos. Zijn toenmalige vriendin hielp hem hierbij. Althans, volgens K. De officier van justitie heeft 18 jaar cel geëist tegen Marius K. wegens moord.
In deze aflevering van Net 5 Moorddossier nemen advocaten, rechercheurs en betrokkenen stapsgewijs het hele dossier door van deze 'Koninginnedagmoord' om te reconstrueren wat er nu echt gebeurd is.
Johnny de Mol is binnenkort weer te zien als presentator van De Oranjezomer
14:05Kijkers valt maar één ding op in laatste Studio Voetbal: ‘Rafael van der Vaart is knalbezopen’
12:53Tatjana Šimic bevestigt tweede seizoen van Kees Flodder
11:16Marlijn Weerdenburg onderbreekt opnames We Zijn er Bijna!: dit is waarom
10:06De Bondgenoten: Robert heeft zijn agressie niet onder controle en slaat erop los