TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het was 30 april 2010, vroeg in de ochtend. Na een avondje stevig doorzakken werd Marius K. uit Beverwijk wakker van geluiden. Hij betrapte Gerard Zonneveld in zijn keuken. K. probeerde Zonneveld weg te jagen, maar werd vervolgens met een mes bedreigd. K. pakte zelf ook een mes. En zo werd Zonneveld vermoord uit zelfverdediging.
Paniek zorgde ervoor dat K. besloot het lijk, met afgezaagde benen, te dumpen in het Robbenoordbos. Zijn toenmalige vriendin hielp hem hierbij. Althans, volgens K. De officier van justitie heeft 18 jaar cel geëist tegen Marius K. wegens moord.
In deze aflevering van Net 5 Moorddossier nemen advocaten, rechercheurs en betrokkenen stapsgewijs het hele dossier door van deze 'Koninginnedagmoord' om te reconstrueren wat er nu echt gebeurd is.
Wordt Hans Kesting dan misschien de nieuwe Sinterklaas? Paul de Leeuw reageert
10:05Expeditie Robinson 2026: dit zijn de deelnemers
09:21Carrie op Vrijdag start nieuwe seizoen met deze gasten
08:45Janny: 'Heel Holland Bakt wordt heel anders dan andere jaren'
08:05De TV van gisteren: Miljoenenjacht-Gerda laat zien hoe het ook kan en lof voor Dwars door de Pyreneeën