Televisie
De ins en outs van De Parachutemoord in Net5 Moorddossier
Judith Regeling
  ·    ·  
LAATSTE UPDATE: 23-11-22 10:56

Net 5 Moorddossier gaat in op de roemruchte Belgische ‘parachutemoord’.
De Parachutemoord
Op 18 november 2006 kwam de 38-jarige Els Van Doren om het leven na een mislukte parachutesprong. Ze was lid van een parachuteclub en had al meer dan tweeduizend sprongen gemaakt. Al snel bleek dat haar parachute gesaboteerd was. Maar door wie?
Net5 Moorddossier
Binnen de vereniging was bekend dat Van Doren een buitenechtelijke relatie had met een Nederlandse parachutist. Een maand later werd een ander lid van de club, de 22-jarige Els Clottemans, aangehouden. Zij had in het geheim een relatie met dezelfde man. Na een proces waarin meer dan 160 getuigen werden verhoord, legde de rechter haar een celstraf van dertig jaar op. Die uitspraak leidde tot protestmarsen en bedreigingen aan het adres van de advocaat van Van Dorens man.
Wat je verder niet mag missen
Alle tips
Je kunt de hartverwarmende familiefilm Wil de Krokodil nu streamen bij Pathé Thuis
Een lief verhaal, goeie liedjes en een een zingende krokodil, ze zitten allemaal in de muzikale live-action film Wil de Krokodil met Soy Kroon en Javier Bardem. Je kunt de film vanaf 13,99 euro kopen bij Pathé Thuis.Laatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 15:41Aflevering 5 van The Last of Us eerder te streamen
15:15Nog een kleine twee weken geduld: Flikken Maastricht komt er echt aan
15:07Misdaadfilm Paradise Highway volgende maand op Netflix
14:56Nicolette van Dam geconfronteerd met haar vitiligo
13:06Heb jij ook de smaak te pakken? Geef je op voor Heel Holland Bakt!