TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Nick, Simon & Kees: Homeward bound verruilen de vrienden hun huis in Queens voor een verblijf in Manhattan. Zo zijn Nick en Simon ook dichter bij Greenwich Village, de wijk waar Simon & Garfunkel ontdekt zijn en waar hun twee Nederlandse fans nu een optreden mogen geven.
Met gitarist Al Gorgoni praten Nick en Simon over een bekend lied dat ze vele malen gecoverd hebben: 'The sound of silence'. De melancholische ballad verscheen in 1964 in een akoestische uitvoering, maar producent Tom Wilson vond dat het nummer wat spannender mocht klinken. Hij besloot elektrische instrumenten eraan toe te voegen, de gitaar bespeeld door Gorgoni.
Kees heeft groot nieuws voor zijn vrienden. Hij kan hen misschien in contact brengen met niemand minder dan Art Garfunkel. (HH)
De TV van gisteren: Kyle én Danique stormen woedend weg tijdens gesprek met expert in MAFS
22:09Danique krijgt lovende woorden en bijval van MAFS-kijkers
15:26De eerste beelden van Het Jachtseizoen: Most Wanted 2026 zijn verschenen
15:10Linda heeft keiharde boodschap voor Anton in Married at First Sight: 'Knop omgezet'
13:56Deze hints wijzen naar Daan Boom als Mol in Wie Is de Mol? 2026