TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Nick, Simon & Kees: Homeward bound verruilen de vrienden hun huis in Queens voor een verblijf in Manhattan. Zo zijn Nick en Simon ook dichter bij Greenwich Village, de wijk waar Simon & Garfunkel ontdekt zijn en waar hun twee Nederlandse fans nu een optreden mogen geven.
Met gitarist Al Gorgoni praten Nick en Simon over een bekend lied dat ze vele malen gecoverd hebben: 'The sound of silence'. De melancholische ballad verscheen in 1964 in een akoestische uitvoering, maar producent Tom Wilson vond dat het nummer wat spannender mocht klinken. Hij besloot elektrische instrumenten eraan toe te voegen, de gitaar bespeeld door Gorgoni.
Kees heeft groot nieuws voor zijn vrienden. Hij kan hen misschien in contact brengen met niemand minder dan Art Garfunkel. (HH)
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Beau vertrekt, maar Anouk blijft: kijkers De Bondgenoten gaan los
10:19Estavana Polman hint op Beter Laat Dan Nooit-versie met Wilfred, Johan en René
09:15De TV van gisteren: ruim 2,2 miljoen kijkers zien WK-avontuur voor Marokko eindigen
09:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
06:47Vanavond op TV: WK voetbal: Spanje - België , Richard Groenendijk: Voor Iedereen Beter, Demolition Man