TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Nick, Simon & Kees: Homeward bound verruilen de vrienden hun huis in Queens voor een verblijf in Manhattan. Zo zijn Nick en Simon ook dichter bij Greenwich Village, de wijk waar Simon & Garfunkel ontdekt zijn en waar hun twee Nederlandse fans nu een optreden mogen geven.
Met gitarist Al Gorgoni praten Nick en Simon over een bekend lied dat ze vele malen gecoverd hebben: 'The sound of silence'. De melancholische ballad verscheen in 1964 in een akoestische uitvoering, maar producent Tom Wilson vond dat het nummer wat spannender mocht klinken. Hij besloot elektrische instrumenten eraan toe te voegen, de gitaar bespeeld door Gorgoni.
Kees heeft groot nieuws voor zijn vrienden. Hij kan hen misschien in contact brengen met niemand minder dan Art Garfunkel. (HH)
Ongemak in de Oranjezomer: Johnny de Mol wil intieme ontboezemingen nichtje Noa niet horen
09:13Johan Derksen in de bres voor Wilfred Genee na overspelgeruchten: ‘Hetze’
09:04Gezinsuitbreiding voor Urk!-ster Mathilde Keuter: 'De kinderen vinden het erg leuk'
08:50Nieuws van de dag-kijkers bezorgd om Lale Gül: 'Gaat alles goed?'
08:45Wilfred Genee informeert in Mi dushi naar liefdesleven Frogers: ‘Werkt alles nog?’