TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Nick, Simon & Kees: Homeward bound verruilen de vrienden hun huis in Queens voor een verblijf in Manhattan. Zo zijn Nick en Simon ook dichter bij Greenwich Village, de wijk waar Simon & Garfunkel ontdekt zijn en waar hun twee Nederlandse fans nu een optreden mogen geven.
Met gitarist Al Gorgoni praten Nick en Simon over een bekend lied dat ze vele malen gecoverd hebben: 'The sound of silence'. De melancholische ballad verscheen in 1964 in een akoestische uitvoering, maar producent Tom Wilson vond dat het nummer wat spannender mocht klinken. Hij besloot elektrische instrumenten eraan toe te voegen, de gitaar bespeeld door Gorgoni.
Kees heeft groot nieuws voor zijn vrienden. Hij kan hen misschien in contact brengen met niemand minder dan Art Garfunkel. (HH)
Eindelijk frictie in Winter Vol Liefde: 'Ik kom niet voor de Harm-show'
13:45Jeroen Woe (Even Tot Hier) geveld door nare buikontsteking: voorstellingen geannuleerd
13:21Mathilde uit URK! onderging maagverkleining: 'Nacht in ziekenhuis'
13:06Wilfred Genee: 'Merel Ek is ordinair maar jij bent dat niet'
12:33Joop van den Ende: 'Dit beloofde ik Rob de Nijs tijdens zijn laatste dagen'