TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De afgelopen weken waren met Nick Schilder, Simon Keizer en Kees Tol in Liverpool en Londen om een documentaire maken over hun helden: The Beatles. Nu laten ze het eindresultaat zien.
Kijkers waren al enthousiast over hun documentaires over Simon & Garfunkel en Abba, en de heren hopen dat hun film over de ‘fab four’ net zo veel indruk maakt op het publiek. De Volendammers hebben het vak hoe dan ook onder de knie, al kijken er wel productiemensen mee, vertelden ze een maand geleden bij Op1.
“Wij drukken op de recordknop, maar als je de meest interessante mensen voor je camera hebt, mag het niet voorkomen dat je beeld niet scherp is of dat het überhaupt niet is opgenomen. Maar de ideeën over hoe we het willen aanpakken, komen echt van ons van drieën.”
Livestream: Jenning de Boo schaatst de 3000 meter tegen Joy Beune
11:43Johan Derksen eerlijk over gebruik wietolie: 'Beetje te veel'
11:27NTR maakt Andere Tijden-special over Eurovisie Songfestival
10:56Thomas Erdbrink reist door Rusland in nieuwe docuserie Onze Man bij de Vijand
10:00De tv-aanraders van Hila Noorzai: 'De humor, de gevatheid, de mode: ik vond deze serie fantastisch'