TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De afgelopen weken waren met Nick Schilder, Simon Keizer en Kees Tol in Liverpool en Londen om een documentaire maken over hun helden: The Beatles. Nu laten ze het eindresultaat zien.
Kijkers waren al enthousiast over hun documentaires over Simon & Garfunkel en Abba, en de heren hopen dat hun film over de ‘fab four’ net zo veel indruk maakt op het publiek. De Volendammers hebben het vak hoe dan ook onder de knie, al kijken er wel productiemensen mee, vertelden ze een maand geleden bij Op1.
“Wij drukken op de recordknop, maar als je de meest interessante mensen voor je camera hebt, mag het niet voorkomen dat je beeld niet scherp is of dat het überhaupt niet is opgenomen. Maar de ideeën over hoe we het willen aanpakken, komen echt van ons van drieën.”
Winter Vol Liefde: Monique wil geen driekhoeksrelatie met Willem en zijn ex-vriendin en de kijker is het met haar eens
12:50Makers van De Oost werken aan nieuwe serie: dit moet je weten over Hemelrijk
11:47Terugkijken: Sanne zingt Voilà tijdens Blind Auditions van The Voice of Holland
10:56Spannend spel zorgt voor grote schok in House of Villains
10:43Prinses Laurentien bij Shownieuws: 'Ik hoef nergens antwoord op te geven'