TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De afgelopen weken waren met Nick Schilder, Simon Keizer en Kees Tol in Liverpool en Londen om een documentaire maken over hun helden: The Beatles. Nu laten ze het eindresultaat zien.
Kijkers waren al enthousiast over hun documentaires over Simon & Garfunkel en Abba, en de heren hopen dat hun film over de ‘fab four’ net zo veel indruk maakt op het publiek. De Volendammers hebben het vak hoe dan ook onder de knie, al kijken er wel productiemensen mee, vertelden ze een maand geleden bij Op1.
“Wij drukken op de recordknop, maar als je de meest interessante mensen voor je camera hebt, mag het niet voorkomen dat je beeld niet scherp is of dat het überhaupt niet is opgenomen. Maar de ideeën over hoe we het willen aanpakken, komen echt van ons van drieën.”
Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland
10:00Chris Zegers vertelt meer over Een Schat aan Shaffy: 'Machtig om dit te mogen maken'
09:07Winston reageert: Dit is waarom het huisnummer in Miljoenenjacht was afgeplakt (video)
08:55Dit is de startdatum van seizoen 11 van Over Mijn Lijk
08:29Alex uit Over Mijn Lijk op 37-jarige leeftijd overleden