TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Presentator Jurre Geluk staat halverwege de reeks Niet Klein te Krijgen voor de loodzware taak de vijf zieke kinderen die hij volgt nog wat hoop mee te geven. Voor de tienjarige Mila is dat niet eenvoudig.
Zij komt uit Oekraïne, maar toen de oorlog uitbrak, vluchtte ze met haar ouders mee naar Nederland. Hier probeerde het gezin een nieuw leven op te bouwen, en juist toen ze wat gewend waren in het vluchtelingenhotel, kwam er slecht nieuws. Mila kreeg te horen dat ze lijdt aan het non-Hodgkin-lymfoom, een ernstige vorm van kanker.
Ze krijgt zware behandelingen in het Prinses Máxima Centrum, maar blijft ook onder die zware omstandigheden vrolijk en positief.
Deze aflevering van Niet Klein te Krijgen is op dinsdag 2 december 2025 om 21:30 uur te zien op NPO 1.
De TV van gisteren: Voice of Holland levert in bij tweede ronde Battles
10:00Marlijn Weerdenburg inmiddels blij met eerdere start Moltalk: 'Snijdt nu meer hout'
09:40Johan Derksen shockeert Gerard Joling met pikante ontboezeming in VI
09:19B&B vol liefde-ster Petra kondigt huwelijk aan met nieuwe grote liefde Chantal
09:03Buffy-acteur Nicholas Brendon op 54-jarige leeftijd overleden