TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Matthijs van Nieuwkerk en Rob Kemps gaan voor het tweede seizoen van Chansons!! weer naar Parijs, hun lievelingsstad, om hun liefde voor het Franse lied tentoon te spreiden.
De Franse hoofdstad blijft voor hen een magische plek. Kemps noemde het op zondagochtend samen met Van Nieuwkerk door de verlaten straten van Parijs fietsen het absolute hoogtepunt van de opnames.
In deze eerste aflevering doen ze onder andere Maxim’s aan, het wereldberoemde restaurant waar de jetset kwam en waar Édith Piaf haar uitbundige feesten vierde. Ook bezoeken ze de woning van schrijver en zanger Boris Vian. Nieuw dit seizoen is het gebruik van archiefbeelden van de stad, bijvoorbeeld uit oude videoclips, die in de montage gemixt worden met beelden van het Parijs van nu.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden