TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Matthijs van Nieuwkerk en Rob Kemps gaan voor het tweede seizoen van Chansons!! weer naar Parijs, hun lievelingsstad, om hun liefde voor het Franse lied tentoon te spreiden.
De Franse hoofdstad blijft voor hen een magische plek. Kemps noemde het op zondagochtend samen met Van Nieuwkerk door de verlaten straten van Parijs fietsen het absolute hoogtepunt van de opnames.
In deze eerste aflevering doen ze onder andere Maxim’s aan, het wereldberoemde restaurant waar de jetset kwam en waar Édith Piaf haar uitbundige feesten vierde. Ook bezoeken ze de woning van schrijver en zanger Boris Vian. Nieuw dit seizoen is het gebruik van archiefbeelden van de stad, bijvoorbeeld uit oude videoclips, die in de montage gemixt worden met beelden van het Parijs van nu.
De TV van gisteren: Zomergasten dooft als nachtkaars uit en Mi Dushi blijft matig scoren
06:47Vanavond op TV: After the flood, B&B vol liefde, Murder on the Orient Express
11:47Komt The Voice: Celebrity ook naar Nederland?
10:00René en Natasja Froger laten niets onbesproken in Mi Dushi: Wat Is Dan Liefde: 'Wij zijn een open boek'
09:55B&B Vol Liefde-sterren Eline en Timothy zoeken elkaar op op Ibiza: 'Wat een verrassing!'