TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Matthijs van Nieuwkerk en Rob Kemps gaan voor het tweede seizoen van Chansons!! weer naar Parijs, hun lievelingsstad, om hun liefde voor het Franse lied tentoon te spreiden.
De Franse hoofdstad blijft voor hen een magische plek. Kemps noemde het op zondagochtend samen met Van Nieuwkerk door de verlaten straten van Parijs fietsen het absolute hoogtepunt van de opnames.
In deze eerste aflevering doen ze onder andere Maxim’s aan, het wereldberoemde restaurant waar de jetset kwam en waar Édith Piaf haar uitbundige feesten vierde. Ook bezoeken ze de woning van schrijver en zanger Boris Vian. Nieuw dit seizoen is het gebruik van archiefbeelden van de stad, bijvoorbeeld uit oude videoclips, die in de montage gemixt worden met beelden van het Parijs van nu.
Vanavond op TV: Beck, NCIS, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
17:01Robert Jan (B&B Vol Liefde) deelt op ludieke wijze hoe het met hem gaat
15:05Johan Derksen blikt terug op opvallende uitspraak: 'Denk ik nog steeds zo over'
13:48Zien: bekijk de trailer van het nieuwe seizoen van Woeste Grond
12:39Halftimeshow WK Voetbalfinale zondag in zijn geheel te zien bij de NOS