TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Matthijs van Nieuwkerk en Rob Kemps gaan voor het tweede seizoen van Chansons!! weer naar Parijs, hun lievelingsstad, om hun liefde voor het Franse lied tentoon te spreiden.
De Franse hoofdstad blijft voor hen een magische plek. Kemps noemde het op zondagochtend samen met Van Nieuwkerk door de verlaten straten van Parijs fietsen het absolute hoogtepunt van de opnames.
In deze eerste aflevering doen ze onder andere Maxim’s aan, het wereldberoemde restaurant waar de jetset kwam en waar Édith Piaf haar uitbundige feesten vierde. Ook bezoeken ze de woning van schrijver en zanger Boris Vian. Nieuw dit seizoen is het gebruik van archiefbeelden van de stad, bijvoorbeeld uit oude videoclips, die in de montage gemixt worden met beelden van het Parijs van nu.
Lisa Bal (Een Huis Vol) deelt eerlijk en beladen bericht over samengestelde gezin
14:06Spannende opnames voor Ewout: 'De situatie werd steeds dreigender'
13:29Estavana Polman laat zich niet uit het veld slaan: 'Schuift volgende maand gewoon aan in VI'
11:16Blijft Greetje te zien in Urk!? SBS6 geeft duidelijkheid
11:10Dit kun je verwachten van het nieuwe RTL-programma Nederland met Vakantie