TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Matthijs van Nieuwkerk en Rob Kemps gaan voor het tweede seizoen van Chansons!! weer naar Parijs, hun lievelingsstad, om hun liefde voor het Franse lied tentoon te spreiden.
De Franse hoofdstad blijft voor hen een magische plek. Kemps noemde het op zondagochtend samen met Van Nieuwkerk door de verlaten straten van Parijs fietsen het absolute hoogtepunt van de opnames.
In deze eerste aflevering doen ze onder andere Maxim’s aan, het wereldberoemde restaurant waar de jetset kwam en waar Édith Piaf haar uitbundige feesten vierde. Ook bezoeken ze de woning van schrijver en zanger Boris Vian. Nieuw dit seizoen is het gebruik van archiefbeelden van de stad, bijvoorbeeld uit oude videoclips, die in de montage gemixt worden met beelden van het Parijs van nu.
Partnerbijdrage
De kerstfilm van Eén Grote Familie verschijnt ook op televisie (en wel op deze datum)
10:43Harry Potter kijken tijdens de kerstvakantie 2026? Dat kan!
10:00Marlijn Weerdenburg droomt van deelname aan dit tv-programma: 'Ik zou ja roepen'
09:20Garbi krijgt steun van Love Island VIPS-kijkers na pijnlijke reactie van Renan op onthulling
08:34De TV van gisteren: Gordon krijgt opeens lof van Vandaag Inside-kijkers