TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Met het Mes op Tafel pokeren drie kandidaten in een bruine kroeg met antwoorden op moeilijke vragen in allerlei categorieën. Elke dag ontvangt presentator Herman van der Zandt nieuwe kandidaten om het spel mee te spelen.
Niet alleen kennis is van belang: ook rekenen en slim spelen zijn belangrijke ingrediënten van deze spannende quiz. Wie weinig antwoorden goed heeft, kan altijd nog zijn gebrek aan kennis compenseren door zijn tegenstanders proberen weg te bluffen. De winnaars van maandag, dinsdag en woensdag strijden op donderdag in de weekfinale om een bonus.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Vera, Gran Torino