TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Met het Mes op Tafel pokeren drie kandidaten in een bruine kroeg met antwoorden op moeilijke vragen in allerlei categorieën. Elke dag ontvangt presentator Herman van der Zandt nieuwe kandidaten om het spel mee te spelen.
Niet alleen kennis is van belang: ook rekenen en slim spelen zijn belangrijke ingrediënten van deze spannende quiz. Wie weinig antwoorden goed heeft, kan altijd nog zijn gebrek aan kennis compenseren door zijn tegenstanders proberen weg te bluffen. De winnaars van maandag, dinsdag en woensdag strijden op donderdag in de weekfinale om een bonus.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij