TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Pak je agenda er maar gauw bij!
Wie 'Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven' op X opzoekt, komt al snel reacties tegen van bezorgde kijkers die zich massaal afvragen wanneer er weer nieuwe afleveringen te zien zullen zijn. We kunnen al deze mensen geruststellen, want het einde van dit tv-programma is zeker nog niet nabij.
Vanaf 26 februari is het lifestyleprogramma met presentatrice Froukje de Both, tv-kok Hugo Kennis, tuinman Tom Groot en huishoudcoach Zamarra Kok weer elke werkdag rond de klok van 17:00 uur te zien op RTL4.
Wat het nieuwe seizoen allemaal in petto heeft, blijft nog even een verrassing. Zeker is dat de vaste gezichten met behulp van diverse gasten weer diverse tips geven op het gebied van lifestyle, koken, interieur, sport, beauty en natuurlijk kleine huis- en tuinklussen. Zamarra was daar dan ook enkele weken geleden al flink voor aan het brainstormen, zo schreef ze in het onderstaande bericht op social media.
Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven is vanaf 26 februari weer iedere werkdag vanaf 17:00 uur te zien op RTL4.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
20:39NET5 zoekt singles voor nieuw programma Wedding in a Week?