TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Pak je agenda er maar gauw bij!
Wie 'Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven' op X opzoekt, komt al snel reacties tegen van bezorgde kijkers die zich massaal afvragen wanneer er weer nieuwe afleveringen te zien zullen zijn. We kunnen al deze mensen geruststellen, want het einde van dit tv-programma is zeker nog niet nabij.
Vanaf 26 februari is het lifestyleprogramma met presentatrice Froukje de Both, tv-kok Hugo Kennis, tuinman Tom Groot en huishoudcoach Zamarra Kok weer elke werkdag rond de klok van 17:00 uur te zien op RTL4.
Wat het nieuwe seizoen allemaal in petto heeft, blijft nog even een verrassing. Zeker is dat de vaste gezichten met behulp van diverse gasten weer diverse tips geven op het gebied van lifestyle, koken, interieur, sport, beauty en natuurlijk kleine huis- en tuinklussen. Zamarra was daar dan ook enkele weken geleden al flink voor aan het brainstormen, zo schreef ze in het onderstaande bericht op social media.
Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven is vanaf 26 februari weer iedere werkdag vanaf 17:00 uur te zien op RTL4.
Mercedes dropt bom over andere man, Salar reageert: 'Toen ik nog in de loods zat…'
09:03De TV van gisteren: Kijkers zien vier medailles voor Nederland op EK Atletiek
06:47Vanavond op TV: Zomergasten, Los het op!, Dinner for Schmucks
09:29Hugo Kennis en Caroline Tensen worstelen met gewicht tijdens opnames Thuis aan tafel
09:25Bondgenoten-stelletje Diederik en Anouk bevestigen relatie: ‘Connectie te sterk om te negeren’