TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is september en dit betekent dat de jeans weer massaal uit de kast worden gehaald. Wat kan dit seizoen wel en wat vooral níet? Nikkie Plessen vertelt het in RTL Boulevard.
Volgens de mode-expert zijn de flaired jeans – met wijde pijpen – de laatste tijd niet aan te slepen. Ze denkt dan ook dat dit soort jeans in combinatie met een hoge taille de beste optie is voor de vollere vrouw. Verder tipt ze om je jeans niet te snel weg te gooien en ‘m uit te lopen voor een verrassend effect. Met natuurlijk wel af en toe een wasbeurt tussendoor.
Eva Jinek in tranen om Danny Vera
Kijk hier het fragment terug:
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
De TV van gisteren: Luidruchtige Oranjefans verstoren De Oranjezomer
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Flikken Gent, Dirty Harry
06:43Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:12Hilarisch: Raymond Mens gaat op krokodillenjacht in New Orleans (video)