TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Noël vindt de aflevering waarin Selma Omari vol tegen haar inging 'heftig om terug te zien'. "Het brengt je meteen zo terug naar het hele gevoel wat je had die dag", legt de actrice, die onder meer te zien was in GTST, uit in RTL Boulevard. "Het ging er hard aan toe, maar ik ben er niet boos over. Ik ben wel van mening dat sommige dingen niet gezegd of gedaan hadden hoeven worden."
Anders dan Jan Slagter, hield Noël geen fysieke blessure over aan De Verraders, maar mentaal kreeg ze wel flink wat klappen te verduren. "Ik had het er de eerste twee weken best wel moeilijk mee", vertelt ze over het proces na haar verbanning. "Ik gaf mezelf de schuld van de hele situatie: ik had anders moeten doen… Maar doordat ik met mensen daarover heb gepraat, psychologen die meegingen, kon ik dat wel een plekje geven."
Bekende zus van Eline uit B&B Vol Liefde: 'Haar deelname was een enorme verrassing'
15:12Patricia uit Married at First Sight verwelkomt baby: 'Een week geleden veranderde alles'
13:51Anouk en Diederik maken de tongen nu écht los in vooruitblik van De Bondgenoten
10:07Dit programma komt in plaats van MAX Vakantieman op NPO 1
07:52De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers halen uit naar Anouk, Diederik en Dominique na besluit over Sayf: 'Hypocriet'