TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In 1949 besloten de VS, Canada en tien Europese landen tot de oprichting van de NAVO. Het militaire bondgenootschap moest zorgen voor vrede en veiligheid in de lidstaten, wat tijdens de Koude Oorlog goed is gelukt. Sinds de Russische invasie van Oekraïne is de oorlogsdreiging echter weer toegenomen.
Aan de vooravond van de NAVO-top in Washington duikt 75 Jaar NAVO in de geschiedenis van de organisatie. Annechien Steenhuizen brengt een bezoek aan Brussel, waar de NAVO haar administratieve hoofdkwartier heeft, en is in Litouwen getuige van Steadfast Defender 2024, een militaire oefening met meer dan negentigduizend troepen uit alle huidige 32 NAVO-landen. In Brunssum ontdekt Steenhuizen wat de rol is van het NAVO Joint Force Command-hoofdkwartier in Zuid-Limburg.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij