TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op 5 mei viert Nederland de vrijheid, maar in grote delen van Nederland kwam de bevrijding al veel eerder. Onder de vlag 80 Jaar Bevrijding begint de NOS met een reeks programma's die de komende periode stilstaan bij de belangrijkste momenten uit het einde van de Tweede Wereldoorlog in Nederland.
In Zuid-Nederland Bevrijd belicht Winfried Baijens de bevrijding van de zuidelijke provincies, die begon op 12 september 1944 in het Limburgse Mesch. De geallieerde troepen rukten op naar het noorden, richting de grote rivieren.
Reportages en interviews vertellen het verhaal van de bevrijding van Limburg, Brabant en delen van Zeeland. Door het mislukken van operatie Market Garden zuchtte de rest van Nederland nog maanden onder het juk van de Duitse bezetter.
80 Jaar Bevrijding - Zuid-Nederland Bevrijd zie je op donderdag 12 september vanaf 19:00 uur bij de NOS op NPO 2.
De knock-outfase van het WK voetbal gaat van start met Zuid-Afrika - Canada. Het is voor het eerst dat een WK een zestiende finale kent, waardoor deze wedstrijd meteen een historische primeur is. De aftrap is om 21.00 uur in het Los Angeles Stadium.
Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel
06:47Vanavond op TV: André Rieu op het Vrijthof 2025, Oh, wat een jaar!, Spanglish