TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wie een oorlog wil winnen, moet de media beheersen. Dat gold tijdens de Tweede Wereldoorlog net zo goed als in de huidige oorlog in Oekraïne, maar in plaats van tv en internet had Adolf Hitler alleen fotografie en film tot zijn beschikking.
Aan de hand van een nieuw onderzoek van NIOD-beeldspecialisten Erik Somers en René Kok maakte de NOS het drieluik De Macht van het Beeld, dat laat zien hoe Hitler beeldmedia gebruikte voor propagandadoeleinden. In de eerste aflevering vertellen Somers en Kok hoe het werk van Hitlers lijffotograaf Heinrich Hoffmann een belangrijke rol speelde bij de beeldvorming rond de nazileider. Ook maakte Hitler als een van de eerste politieke leiders handig gebruik van het vliegtuig om zijn openbare aanwezigheid te vergroten.
Wilfred Genee promoot nieuwe single met optreden in Oranjewinter
01:47Rutger Castricum over gezondheid Royston Drenthe en hun programma Nog één keer fit: 'Hij wil niets liever dan de oude worden'
21:40Dit vinden kijkers van de terugkeer van The Voice of Holland
18:40Johnny de Mol presenteert nieuwe SBS6-quiz Pokerface
15:20Jorik en Marilou uit Winter Vol Liefde uit elkaar