TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Mis niets over NOS De macht van het beeld. Opkomst en ondergang van Hitler. Voeg TVgids.nl als voorkeursbron toe in Google.
Wie een oorlog wil winnen, moet de media beheersen. Dat gold tijdens de Tweede Wereldoorlog net zo goed als in de huidige oorlog in Oekraïne, maar in plaats van tv en internet had Adolf Hitler alleen fotografie en film tot zijn beschikking.
Aan de hand van een nieuw onderzoek van NIOD-beeldspecialisten Erik Somers en René Kok maakte de NOS het drieluik De Macht van het Beeld, dat laat zien hoe Hitler beeldmedia gebruikte voor propagandadoeleinden. In de eerste aflevering vertellen Somers en Kok hoe het werk van Hitlers lijffotograaf Heinrich Hoffmann een belangrijke rol speelde bij de beeldvorming rond de nazileider. Ook maakte Hitler als een van de eerste politieke leiders handig gebruik van het vliegtuig om zijn openbare aanwezigheid te vergroten.
Diego González-Clark laat zoon Sem acteerdebuut maken in GTST
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, Clarkson's farm, Daddy's Home 2
17:15Dyantha Brooks krijgt haar revanche met nieuwe tv-quiz Oog om Oog
16:50Nieuwe BN'ers duiken de villa in: Het Waren 2 Fantastische Dagen keert in december terug op tv
15:22Talpa onthult startdatum nieuw seizoen Medisch Centrum West en nóg meer gastrollen