TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wie een oorlog wil winnen, moet de media beheersen. Dat gold tijdens de Tweede Wereldoorlog net zo goed als in de huidige oorlog in Oekraïne, maar in plaats van tv en internet had Adolf Hitler alleen fotografie en film tot zijn beschikking.
Aan de hand van een nieuw onderzoek van NIOD-beeldspecialisten Erik Somers en René Kok maakte de NOS het drieluik De Macht van het Beeld, dat laat zien hoe Hitler beeldmedia gebruikte voor propagandadoeleinden. In de eerste aflevering vertellen Somers en Kok hoe het werk van Hitlers lijffotograaf Heinrich Hoffmann een belangrijke rol speelde bij de beeldvorming rond de nazileider. Ook maakte Hitler als een van de eerste politieke leiders handig gebruik van het vliegtuig om zijn openbare aanwezigheid te vergroten.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Dit is de startdatum van Een Vergetelijk Mooie Reis met Paul de Leeuw
07:44De TV van gisteren: Bijna 4 miljoen kijkers zien gouden race Jutta Leerdam
07:00GTST Spoilers - maandag 16 t/m donderdag 19 februari 2026
07:00Programma Olympische Winterspelen dinsdag 10 februari: Zo laat komen Xandra Velzeboer en Jens van 't Wout in actie
06:47Vanavond op TV: App me als je thuis bent, Over de A4, Central Intelligence