TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Zet het voor nu maar alvast in je agenda!
Normaal gesproken is het NOS Journaal elke avond om 20:00 uur vaste prik op NPO 1. Miljoenen kijkers schakelen juist op dat tijdstip in om in één klap helemaal bij te zijn met het belangrijkste nieuws uit binnen- en buitenland. Maar op vrijdag 6 februari 2026 loopt het anders: wie niets wil missen, moet die avond afstemmen op NPO 2.
Sportfans weten waarschijnlijk al waarom: alles draait die avond om de Olympische Winterspelen 2026.
De Spelen gaan officieel pas op zaterdag 7 februari van start, maar op vrijdag 6 februari staat de feestelijke openingsceremonie op het programma. Over de exacte invulling is nog weinig bekend, maar één ding staat vast: er wordt een eerbetoon gebracht aan renaissance-genie Leonardo da Vinci.
Ook muzikaal belooft het spektakel, met optredens van Mariah Carey, Laura Pausini en Andrea Bocelli. Lees er hier ook meer over.
De openingsceremonie van de Olympische Winterspelen 2026 zie je op vrijdag 6 februari 2026 om 19:50 uur op NPO 1.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Kingdom of Heaven
11:48Hélène Hendriks onthult: 'Deze gast maakt binnenkort debuut bij Vandaag inside'
11:38GTST strikt acteur Tarikh Janssen als mysterieuze nieuwkomer Rex Martin
10:21Jeremy Clarkson (66) luidt noodklok na kankerdiagnose: 'Mannen, laat je nakijken'
09:52Bondgenoten-sterren Robert en Roxy blazen relatie nieuw leven in