TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na 22 jaar haalt Drenthe weer de koninklijke familie in huis. Koning Willem-Alexander viert zijn 57e verjaardag in Emmen, waar de inwoners flink hebben bijgedragen aan het feest.
De inwoners droegen ideeën aan en maakten de tekeningen die langs de route te zien zijn. Die gaat langs negen locaties. Op verschillende pleinen zingen Daniël Lohues en 'de Elvis van Emmen' Bouke Scholten bijvoorbeeld het gezelschap toe, door dierenpak Wildlands maken de vorsten een wandeling.
De leukste activiteit is misschien wel het regiospel. De hele familie mag meedoen en dat gaat er behoorlijk fanatiek aan toe, bewezen soortgelijke spelletjes tijdens de afgelopen edities.
Nagenieten? In de vooravond blikken Winfried Baijens en zijn gasten op NPO 1 terug op de hoogtepunten van de dag.
Grote afwezige in Emmen is misschien prinses Ariane. De benjamin van het koninklijke gezin zit sinds vorig jaar op een internationale school in het noordoosten van Italië en het zou zomaar kunnen dat ze door haar drukke schema haar vaders verjaardag moet missen.
Zus Alexia is er sowieso wel weer bij. Vorig jaar ontbrak zij in Rotterdam vanwege eindexamens op haar school in Wales. Maar de prinses had liever tussen het feestgedruis gestaan, zo graag zelfs dat ze haar ouders diezelfde ochtend drie keer had gebeld. Nu ze haar diploma op zak heeft, kan ze zich gelukkig weer aansluiten bij haar familie.
NOS Koningsdag 2024 is vanaf 27 april om 10:45 uur te zien bij de NOS op NPO1.
Lisa Bal (Een Huis Vol) deelt eerlijk en beladen bericht over samengestelde gezin
14:06Spannende opnames voor Ewout: 'De situatie werd steeds dreigender'
13:29Estavana Polman laat zich niet uit het veld slaan: 'Schuift volgende maand gewoon aan in VI'
11:16Blijft Greetje te zien in Urk!? SBS6 geeft duidelijkheid
11:10Dit kun je verwachten van het nieuwe RTL-programma Nederland met Vakantie