TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Femke Bol, Mathieu van der Poel, Max Verstappen. Dat een klein land groot kan zijn hebben deze Nederlandse sporters dit jaar bewezen met hun wereldtitels. Maar er waren meer memorabele sportmomenten. De NOS laat hiervan nog even nagenieten in het Sportjaar 2023.
In deze live-uitzending ontvangt Dione de Graaff sporters, teams en coaches. Tussendoor schakelt ze met collega Jeroen Stomphorst, die aanwezig is op het NOC*NSF Sportgala 2023. Hij doet verslag van de feestelijke uitreiking van de sportprijzen. Wilfried de Jong vat de bijzondere sportprestaties op geheel eigen wijze samen.
Natuurlijk is er ook muziek én zijn er filmpjes waarin vreugde, verdriet, ontlading en veerkracht samenkomen. Kortom, een programma dat de echte sportliefhebber niet mag missen.
Schakel op woensdag 20 december vanaf 21:22 uur naar NOS op NPO1 om niets te missen van NOS Sportjaar 2023.
GTST zoekt figuranten via bijzondere Videoland-prijsvraag
10:17Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse