TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De Vlaamse kust is voor veel Nederlanders een schrikbeeld. Langs de hele kuststrook staan hotels en appartementen; er is vrijwel geen stukje verlaten strand meer over. In Nederland is dat anders. De bebouwing is geconcentreerd bij badplaatsen als Renesse, Scheveningen en Zandvoort, maar daartussen zijn enorme stukken afgelegen strand waar mensen in alle rust kunnen zwemmen of uitwaaien.
Bij Cadzand in Zeeuws-Vlaanderen begint dit nu te veranderen. De badplaats, die vlakbij het Vlaamse Knokke ligt, krijgt steeds meer bebouwing. Vlaamse projectontwikkelaars ruiken geld en bouwen er alsmaar meer vakantiewoningen.
NPO Doc zendt de documentaire Knokke in Cadzand uit, die de inwoners van Cadzand en de ontwikkelingen in het dorp een jaar lang volgt.
NPO Doc: Knokke in Cadzand is op woensdag 4 maart 2026 om 20:25 uur te zien op NPO 2.
Bieden maar: Familie Gnodde veilt unieke visvakantie in Frankrijk
10:59Deze BN’ers doen mee aan Kloostergasten
09:49Video: Beau van Erven Dorens reageert op Renze-rel
09:05Onee! Peter en Mariska uit Married at First Sight gaan scheiden
08:15De TV van gisteren: Kijkers balen enorm van uitkomst Joyce en Nick in Married at First Sight