TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Giraf Marius was nog geen twee jaar oud, maar de Deense dierentuin, waar het jonge dier verbleef had besloten hem te doden. De reden? Hij was overbodig, het fokprogramma was volbracht, de kudde compleet. Zijn vlees zou aan de leeuwen worden gevoerd.
Het veroorzaakte tien jaar geleden een wereldwijde rel. Vooral in de Verenigde Staten was de ophef groot. Op FOX-nieuws spraken presentatoren er bijna schuimbekkend schande van. Weer anderen zochten een nieuwe verblijfplaats voor de giraf.
Bij filmmaker Max Kestner wekte het vooral zijn nieuwsgierigheid. De documentaire Life and Other Problems toont zijn filosofische reis over deze existentiële en ethische kwestie. Waarom leeft iedereen zo mee met een giraf? En wanneer is een levend wezen - en hijzelf -overtollig?
Life and Other Problems zie je op donderdag 12 december vanaf 23:20 uur op NPO 2.
'Renze Klamer keert in september definitief terug met eigen talkshow op RTL 4'
17:54Raymond Mens maakt debuut als presentator in Nieuws van de Dag
17:36Pauw & De Wit straks ook elke zondag te zien
15:34Milan van Waardenburg deelt eerste beelden van The Passion 2026
15:16Kapingen centraal in indringend tweede deel van Twee Kanten van één Geschiedenis