TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Paleis Soestdijk staat aan de vooravond van een grootscheepse renovatie. Tot die tijd zijn sporadisch delen van het paleis en de paleistuin te bezoeken. Zoals nu voor de tentoonstelling Voorlopers, te zien tot 5 augustus. Vijftien Nederlandse kunstenaars tonen er hun werk, met als thema duurzaamheid. Zo gaf Zeger Reyers nieuw leven aan een vergeten tennisbaan en maakte Bob Hendrikx met algen uit de parkvijver een 'levende bank'.
In Nu te Zien! bezoekt Suzanne Swarts, directeur van Museum Voorlinden, de expositie. Wat de objecten zo spannend maakt, is dat ze steeds veranderen. Het park zelf is ook zeer de moeite waard. Het is een negentiende-eeuwse landschapstuin met veel doorkijkjes, naar een ontwerp van de beroemde tuinarchitect Jan David Zocher.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'
13:25Thomas heeft pijnlijke boodschap voor Chess: 'Ik denk dat ik jou moet loslaten'
13:00Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie
11:10Hadewych Minis speelt hoofdrol in nieuwe Netflix-serie