TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Djibouti is gelegen in de hoorn van Afrika en ruim half zo groot als Nederland. Het is een van de stabielste landen ter wereld. Ismael Omar Guelleh is er sinds 1999 president en er zijn geen redenen om te twijfelen aan een verandering in de nabije toekomst.
Het kent geen verleden met slepende oorlogen en er zijn geen extreem-islamitische groepen actief. Toch is nergens de concentratie buitenlandse militaire bases zo hoog als in Djibouti. Veel landen waaronder Amerika, Japan, China, Italië en Frankrijk hebben zich er gestationeerd.
Djibouti ligt namelijk aan de vaarroute door de nauwe zeestraat die de Rode Zee verbindt met de Indische Oceaan. In Oases wil Kefah Allush weten hoe het de inwoners lukt zo vredig te blijven tussen al het machts- en wapenvertoon.
Liegen en bluffen centraal in psychologische realityshow Het Diner
14:06No Way Back VIPS keert terug op televisie en dit is de startdatum
13:48Tunnelvisie met Thomas: 'Dit zou een hint kunnen zijn naar Sahil...'
13:46Dit is wanneer de nieuwe talkshow van Yvonne Coldeweijer van start gaat
12:31De Staatsloterijshow keert terug bij SBS6 met Hélène Hendriks als presentatrice