TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vanaf nu zal ze voormalige atlete enkel nog in herhalingen van het programma te zien zijn.
Het afscheid van Olga Commandeur zat er al een beetje aan te komen. Eind april vertelde ze namelijk al dat ze klaar is om het stokje door te geven. "Ik heb Nederland In Beweging altijd met ongelooflijk plezier gedaan, dat straalde ik hopelijk ook uit. Maar ik word bijna 65, ben nu nog kerngezond en wil samen met mijn man nóg meer genieten van het leven: reizen, wandelen, golfen, de kinderen en kleinkinderen", aldus de vaste waarde van Omroep MAX.
Zojuist was dan officieel de laatste aflevering te zien, maar die was niet anders dan normaal. De presentatrice sprak haar kijkers niet toe. Toch wist ze tijdens de opnames al dat het de laatste zou zijn, zo blijkt nu in een interview. "Dat was best een moeilijke beslissing, maar ik ben er naartoe gegroeid. Die opnamedagen zijn doorgaans in mei en juni, in drie weekenden nemen we een heel jaar op", aldus Olga. "Die dagen zijn heel zwaar, we doen zo'n zeven, acht afleveringen per dag. Dan moet je superfit zijn."
Nu Olga Commandeur het stokje erbij neer heeft gegooid, rest de vraag: wat nu met het programma? Omroep MAX lijkt daar nog niet over uit te zijn."Alleen bij mij hebben al meer dan vijftig mensen zich gemeld die het baantje wel willen overnemen. Maar dat gaan ze helemaal zelf oplossen en dat is maar goed ook. Al voelt het wel alsof ik mijn kindje loslaat, ik was er natuurlijk vanaf het begin bij betrokken."
Voor de kijkers zal er echter voorlopig weinig verschil te zien zijn. Tot september zullen er nog iedere werkdag van 09:15 uur op NPO2 en om 10:15 uur op NPO1 herhalingen te zien zijn.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie
10:26De eerste beelden van de veelbelovende Nederlandse dramaserie BASTA zijn er eindelijk!