TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vanaf nu zal ze voormalige atlete enkel nog in herhalingen van het programma te zien zijn.
Het afscheid van Olga Commandeur zat er al een beetje aan te komen. Eind april vertelde ze namelijk al dat ze klaar is om het stokje door te geven. "Ik heb Nederland In Beweging altijd met ongelooflijk plezier gedaan, dat straalde ik hopelijk ook uit. Maar ik word bijna 65, ben nu nog kerngezond en wil samen met mijn man nóg meer genieten van het leven: reizen, wandelen, golfen, de kinderen en kleinkinderen", aldus de vaste waarde van Omroep MAX.
Zojuist was dan officieel de laatste aflevering te zien, maar die was niet anders dan normaal. De presentatrice sprak haar kijkers niet toe. Toch wist ze tijdens de opnames al dat het de laatste zou zijn, zo blijkt nu in een interview. "Dat was best een moeilijke beslissing, maar ik ben er naartoe gegroeid. Die opnamedagen zijn doorgaans in mei en juni, in drie weekenden nemen we een heel jaar op", aldus Olga. "Die dagen zijn heel zwaar, we doen zo'n zeven, acht afleveringen per dag. Dan moet je superfit zijn."
Nu Olga Commandeur het stokje erbij neer heeft gegooid, rest de vraag: wat nu met het programma? Omroep MAX lijkt daar nog niet over uit te zijn."Alleen bij mij hebben al meer dan vijftig mensen zich gemeld die het baantje wel willen overnemen. Maar dat gaan ze helemaal zelf oplossen en dat is maar goed ook. Al voelt het wel alsof ik mijn kindje loslaat, ik was er natuurlijk vanaf het begin bij betrokken."
Voor de kijkers zal er echter voorlopig weinig verschil te zien zijn. Tot september zullen er nog iedere werkdag van 09:15 uur op NPO2 en om 10:15 uur op NPO1 herhalingen te zien zijn.
Partnerbijdrage
Dit voetbalweekend draait om meer dan alleen de Premier League. Millwall en West Ham United treffen elkaar na jaren weer in een beladen derby, terwijl in Frankrijk Marseille en PSG tegenover elkaar staan in Le Classique. Beide wedstrijden zijn te zien op Viaplay.
Oos Kesbeke komt tot een pijnlijke conclusie: 'Zo mank als een kraai'
11:09Video: Daan Schuurmans weet wie de nieuwe Sinterklaas wordt: 'Wordt genieten'
10:07Yes! Er komt een tweede seizoen van de Netflix-serie De Eetclub
09:37Felix Meurders maakt comeback voor allerlaatste uitzending Kassa
08:46De TV van gisteren: Kijkers vol lof over Jutta Leerdam in Casa di Beau