TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het organiserend comité heeft de opening van deze Olympische Spelen in een heel nieuw jasje gestoken. Het evenement gaat ditmaal niet van start met een stoet atleten door een stadion, maar met een botenparade over de Seine. Duizenden deelnemers maken op ruim negentig boten een ruim 6 kilometer lange tocht van de Pont d’Austerlitz naar het Trocadéro.
Belangstellenden kunnen vanaf de kant gratis toekijken (al kosten de beste plekjes vlak aan het water wel geld). Langs de route staan tachtig enorme schermen en geluidsinstallaties zodat toeschouwers niets hoeven te missen. De organisatie verwacht dat anderhalf miljard tv-kijkers wereldwijd deze sportieve parade over de rivier zullen volgen. Nederlanders kunnen dat doen via een liveverslag van de NOS.
De Olympische Spelen: Openingsceremonie is op vrijdag 26 juli 2024 om 19:25 uur te zien op NPO 1.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?