TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat onthult de omroep zojuist in een persbericht uit.
Karin Bloemen en Cor Bakker zaten ruim twee jaar geleden midden in een tour toen die ruw werd onderbroken door de eerste lockdown. Tijd voor een tweede kans, moeten de zangeres en pianist dus hebben gedacht. In hun theatershow Waar waren we gebleven? wordt er dan ook geen woord gerept over corona. Gewoon een avondje zonder Zoom, koptelefoon en beeldscherm.
Het is overigens niet heel verwonderlijk dat dit duo samen in het theater staat. Karin en Cor hebben immers al een lange geschiedenis samen, van de eerste kennismaking op de Kleinkunstacademie in de jaren 80 tot de diverse grote shows als De Diva en de Divan (2002) en Diva's van Carré (2013) waar ze al samen in te zien waren.
Bekijk hier ook gauw een promo.
Karin Bloemen en Cor Bakker: Waar waren we gebleven? is op maandag 26 december om 16:40 uur te zien op NPO1.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden
09:16Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?
09:09Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'