TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ongeschreven Regels is een serie korte, persoonlijke verhalen verteld en gemaakt door jonge getalenteerde filmmakers. De eerste documentaire uit deze reeks is van regisseur Esmée van Loon (1996).
Van Loon verbaast zich over het feit dat men alleen van homoseksuele mensen verwacht 'uit de kast' te komen en dat die ongeschreven regel niet voor hetero's geldt. Met haar film Coming In bevraagt ze anderen over het overgangsritueel dat het uit de kast komen zou zijn en voor wie en waarom men dat doet.
In de komende documentaires in deze serie belichten andere jonge filmmakers in 10 à 15 minuten thema's als 'Waarom schaam ik me voor mijn gehoorapparaat?', 'Waarom durf ik me online niet uit te spreken?' en 'Hoe gedraag je je op donkere plekken op straat?'
Idols-jurylid en zangeres van Earth & Fire Jerney Kaagman overleden
16:39De 5 beste programma's om deze week te streamen
14:47Dit programma vervangt Muziekfeest op het Plein op de vrijdagavond van NPO 1
14:09Dit weten we al over het nieuwe programma van Rutger Castricum
14:04De Oranjezomer: 'Koopzegelverandering AH maakt de mensen boos'