TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ongeschreven Regels is een serie korte, persoonlijke verhalen verteld en gemaakt door jonge getalenteerde filmmakers. De eerste documentaire uit deze reeks is van regisseur Esmée van Loon (1996).
Van Loon verbaast zich over het feit dat men alleen van homoseksuele mensen verwacht 'uit de kast' te komen en dat die ongeschreven regel niet voor hetero's geldt. Met haar film Coming In bevraagt ze anderen over het overgangsritueel dat het uit de kast komen zou zijn en voor wie en waarom men dat doet.
In de komende documentaires in deze serie belichten andere jonge filmmakers in 10 à 15 minuten thema's als 'Waarom schaam ik me voor mijn gehoorapparaat?', 'Waarom durf ik me online niet uit te spreken?' en 'Hoe gedraag je je op donkere plekken op straat?'
Staat Annet Malherbe open voor een tweede seizoen van Rust en Vreugd?
11:27Welk programma vervangt realityserie De Bogaartjes op SBS6?
11:05Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland
10:00Chris Zegers vertelt meer over Een Schat aan Shaffy: 'Machtig om dit te mogen maken'
09:07Winston reageert: Dit is waarom het huisnummer in Miljoenenjacht was afgeplakt (video)