TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ongeschreven Regels is een serie korte, persoonlijke verhalen verteld en gemaakt door jonge getalenteerde filmmakers. De eerste documentaire uit deze reeks is van regisseur Esmée van Loon (1996).
Van Loon verbaast zich over het feit dat men alleen van homoseksuele mensen verwacht 'uit de kast' te komen en dat die ongeschreven regel niet voor hetero's geldt. Met haar film Coming In bevraagt ze anderen over het overgangsritueel dat het uit de kast komen zou zijn en voor wie en waarom men dat doet.
In de komende documentaires in deze serie belichten andere jonge filmmakers in 10 à 15 minuten thema's als 'Waarom schaam ik me voor mijn gehoorapparaat?', 'Waarom durf ik me online niet uit te spreken?' en 'Hoe gedraag je je op donkere plekken op straat?'
Louis van Gaal doet na lang 'nee' zeggen toch mee aan Sterren op het Doek
10:31Op deze manier werd Carrie op Vrijdag toch nog gered van de bezuinigingen
10:00Ewout Genemans licht tipje van de sluier op over Bureau Groningen: 'Verbaas me over hoeveelheid meldingen'
09:55MAFS-Chantal en Temptation Island-Sonny onthullen of ze betaald kregen voor hun deelname aan de realityshows
09:05De TV van gisteren: 100 Dagen sluit de reeks op televisie af met prachtige reacties