TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ongeschreven Regels is een serie korte, persoonlijke verhalen verteld en gemaakt door jonge getalenteerde filmmakers. De eerste documentaire uit deze reeks is van regisseur Esmée van Loon (1996).
Van Loon verbaast zich over het feit dat men alleen van homoseksuele mensen verwacht 'uit de kast' te komen en dat die ongeschreven regel niet voor hetero's geldt. Met haar film Coming In bevraagt ze anderen over het overgangsritueel dat het uit de kast komen zou zijn en voor wie en waarom men dat doet.
In de komende documentaires in deze serie belichten andere jonge filmmakers in 10 à 15 minuten thema's als 'Waarom schaam ik me voor mijn gehoorapparaat?', 'Waarom durf ik me online niet uit te spreken?' en 'Hoe gedraag je je op donkere plekken op straat?'
Daan Schuurmans als ambitieuze koopman en Malou Gorter als barones in Grand Hotel aan Zee
16:46Zien: Dit zijn de eerste beelden van Football Island
14:55Wanneer is We Zijn er Bijna! in 2026 op televisie te zien?
14:03Liesbeth uit Echte Reizigersvrouwen: 'Bij mij is alles echt, behalve...'
14:02Is dit de verteller van The Passion 2026?