TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
John van den Heuvel ontvangt in de tweede aflevering van Ontvoerd de oproep van een wanhopige vader. Zijn kind verblijft al jaren in het buitenland en zijn ex frustreert elke poging die hij doet om contact te krijgen met het kind. Jarenlang leken moeder en kind van de aardbodem verdwenen te zijn, totdat de vader aanwijzingen vond voor hun verblijfplaats. Daarom schakelt hij de misdaadjournalist in en hij en zijn team besluiten op zoek te gaan naar het kind.
Een zaak als deze staat niet op zichzelf. Afgelopen kalenderjaar werden er veertig kinderen vanuit Nederland naar het buitenland ontvoerd. Dat is acht meer dan het jaar daarvoor. De landen waar de ontvoerde kinderen het vaakst mee naar toe worden genomen zijn Polen, Turkije, België, Rusland en Spanje.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Kingdom of Heaven
11:48Hélène Hendriks onthult: 'Deze gast maakt binnenkort debuut bij Vandaag inside'