TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De Elstar is de meest geteelde appel in Nederland en bij de peren is dat de Conference. Yvon Jaspers staat in Onze Boerderij: De Oogst tussen de fruitbomen van broers Pierre en Norbert, vierde generatie van het familiebedrijf. Jaarlijks leveren ze zo'n 2,5 miljoen kilo fruit.
De geplukte appels worden verzameld in grote kisten en grotendeels opgeslagen in enorme koelcellen. Door koeling en het beperken van zuurstof wordt het fruit 'in slaap gebracht', zo blijft het langer houdbaar en kan de voorraad ook later in het jaar nog verkocht worden. Het sorteren gebeurt machinaal en voorzichtig, om de kwaliteit te behouden.
Yvon gaat in deze aflevering ook langs bij ex-Boer zoekt vrouw-deelnemer Martijn en zijn vader Piet, waar de maisoogst in volle gang is.
Deze aflevering van Onze Boerderij: De Oogst is op dinsdag 26 mei 2026 om 20:35 uur te zien op NPO 1.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:52Art Rooijakkers presenteert nieuwe SBS6-quiz
10:00Sosha Duysker heeft zin in de 4Daagse: 'Het is bijna een kruistocht in afritsbroek'
09:53Wanneer is de reallifesoap van Wolter Kroes op tv te zien?
08:44Kijkers balen van de nieuwe uitzendtijd van B&B Vol Liefde