TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Yvon Jaspers maakt in Onze Boerderij: En Nu Zelf een uitstapje. Ze gaat naar de schapenboerderij van Janine in Zuid-Limburg. Daar is het lammertijd en daardoor maakt ze soms dagen van bijna twintig uur.
Net als een aantal andere Boer zoekt vrouw-boeren uit de vorige reeks is Janine volgend voorjaar te zien in Onze Boerderij in Europa. Met de presentatrice en Sander, met wie ze nog altijd dolgelukkig is, leert ze het boerenleven in Engeland kennen.
Op Jaspers’ landje komen dit keer Bastiaan en Bertie langs. Hij helpt haar met het poten van aardappels, zij legt een akkerrand aan en zaait die in met bloemenzaad. Jaspers doet tot slot bodemonderzoek om meer te weten te komen over de kwaliteit van haar grond, waar ze meer groenten op wil gaan telen.
Komende maand in GTST: verboden liefdes en verklapte geheimen
10:36Nieuw seizoen Floortje naar het Einde van de Wereld in de maak
10:08Even Tot Hier: kijkers genieten van optreden met Floor Jansen over minderheidskabinet (video)
09:37De TV van gisteren: Even tot Hier scoort, Hitster levert kijkers in
06:47Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, Expeditie Robinson, Talk to Me