Televisie
Yvon Jaspers bezoekt boerin Janine in Onze Boerderij: En Nu Zelf!
Judith Regeling
  ·  
Yvon Jaspers maakt in Onze Boerderij: En Nu Zelf een uitstapje. Ze gaat naar de schapenboerderij van Janine in Zuid-Limburg. Daar is het lammertijd en daardoor maakt ze soms dagen van bijna twintig uur.
Janine uit Boer Zoekt Vrouw
Net als een aantal andere Boer zoekt vrouw-boeren uit de vorige reeks is Janine volgend voorjaar te zien in Onze Boerderij in Europa. Met de presentatrice en Sander, met wie ze nog altijd dolgelukkig is, leert ze het boerenleven in Engeland kennen.
Onze Boerderij: En Nu Zelf!
Op Jaspers’ landje komen dit keer Bastiaan en Bertie langs. Hij helpt haar met het poten van aardappels, zij legt een akkerrand aan en zaait die in met bloemenzaad. Jaspers doet tot slot bodemonderzoek om meer te weten te komen over de kwaliteit van haar grond, waar ze meer groenten op wil gaan telen.
Wat je verder niet mag missen
Alle tipsLaatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 09:14Zo gaat het nu met Walter & Marcel uit Ik Vertrek
08:35De TV van gisteren: Wie Is De Mol? trekt de kar in kijkcijferstrijd
21:54WIDM-kijkers lyrisch over psychologisch spelletje: 'Makers stijgen boven zichzelf uit'
21:30De beste hints en aanwijzingen van Wie Is de Mol? 2023
12:43Ook eerste seizoen Vlaamse Kopen Zonder Kijken op Videoland