TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zeven maanden zijn inmiddels verstreken op de boerderij van Yvon Jaspers in Onze Boerderij: En Nu Zelf. De varkens scharrelen rond, de schapen zijn geschoren en de meeste gewassen doen het beter dan verwacht. Althans, in de buitenlucht; in de kas lijkt er iets niet in orde.
Bezoek krijgt Jaspers onder meer van groente- en fruitteler Geert en melkveehouder Agnes uit Boer zoekt vrouw. Hij is er voor de morele steun, zij heeft juist een puntje van kritiek. En Jaspers verwelkomt boerenvriendin Suzanne, van wie ze haar Jerseykoe Suus kreeg. Wat vindt ze van de stikstofcrisis, wil de presentatrice weten. Suzanne wil in ieder geval geen strijd tussen de overheid en boeren: “Willen we iets oplossen in dit land, dan gaat dat hand in hand en niet tegenover elkaar.”
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster
08:14De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji