TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een oorlog speelt niet alleen op de plek waar de granaten vallen. De impact van een oorlog kan reiken over duizenden kilometers en zelfs generaties, zoals in het geval van Hans Goedkoop.
De historicus en programmamaker is de kleinzoon van generaal-majoor Rein van Langen, die een belangrijke rol speelde in de Indonesische Onafhankelijkheidsoorlog. Goedkoop maakte de documentaireserie Indonesia roept over zijn opa en vertelt in de laatste aflevering van Oorlog Is Erfelijk hoe het oorlogsverleden van opa Rein in de familie heeft doorgewerkt.
Naz Kawan vluchtte als jong kind met haar moeder en zusje voor de oorlog in Irak. Nu runt ze het modebedrijf 2050, waarvoor ze veel kleermakers en andere vaklieden inzet die als vluchteling naar Nederland zijn gekomen.
De serie Swanenburg is nu ook te zien op Videoland
10:22Familie Gillis: Massa Is Kassa binnenkort terug en dit kan je allemaal verwachten
10:08Temptation Island Spanje loopt he-le-maal uit de hand en gast gooit tablet van een berg
08:12De TV van gisteren: De Verraders sluit de aflevering af met ‘zieke plottwist’
20:41Volgers hadden gelijk: Astrid Kersseboom is de verteller van The Passion