TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Normaal gesproken staat in Op1 het nieuws centraal, maar afgelopen zomer was de talkshow zelf onderwerp van gesprek. Omroep BNNVARA trok zich terug uit het programma wegens een slepend conflict met hoofdredacteur Bert Huisjes.
Kijkers zullen weinig merken van de strubbelingen achter de schermen, hooguit dat Amber Kortzorg en Natasja Gibbs niet langer te zien zijn als een van de wisselende presentatieduo's. Ook zonder BNNVARA blijft de talkshow dit seizoen iedere werkdag te zien. Omroep MAX, de Evangelische Omroep en WNL gaan Op1 gezamenlijk maken.
WNL mag vanavond het spits afbijten. Presentatoren Jort Kelder en Welmoed Sijtsma zitten weer aan het hoofd van de tafel om met nieuwsmakers, prominenten en deskundigen de actualiteit te bespreken.
De TV van gisteren: Kijkers niet te spreken over interview Eva Jinek met CEO Albert Heijn
06:47Vanavond op TV: Zoals het komt: 100 dagen in de gehandicaptenzorg, Ewout:, The Bourne Ultimatum
20:15Deze BN’ers stappen de boksring in voor Boxing Stars
18:22BNNVARA ziet tweede seizoen van spelprogramma Wolven wel zitten
15:35Max Verstappen is in vorm! Wint hij dit jaar ook de Formule 1 GP van de Verenigde Staten?