TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Normaal gesproken staat in Op1 het nieuws centraal, maar afgelopen zomer was de talkshow zelf onderwerp van gesprek. Omroep BNNVARA trok zich terug uit het programma wegens een slepend conflict met hoofdredacteur Bert Huisjes.
Kijkers zullen weinig merken van de strubbelingen achter de schermen, hooguit dat Amber Kortzorg en Natasja Gibbs niet langer te zien zijn als een van de wisselende presentatieduo's. Ook zonder BNNVARA blijft de talkshow dit seizoen iedere werkdag te zien. Omroep MAX, de Evangelische Omroep en WNL gaan Op1 gezamenlijk maken.
WNL mag vanavond het spits afbijten. Presentatoren Jort Kelder en Welmoed Sijtsma zitten weer aan het hoofd van de tafel om met nieuwsmakers, prominenten en deskundigen de actualiteit te bespreken.
De omroep Ongehoord Nederland is niet meer
13:49De streamingtip van de week: The Gentleman seizoen 2
13:30Wanneer speelt Botic van de Zandschulp zijn US Open-kwartfinale tegen Zverev?
11:28Privédetective Nico van den Dries krijgt een eigen programma op SBS6
11:09Monique Hansler reageert op kritiek De Hanslers: 'Dat vind ik jammer'