TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Normaal gesproken staat in Op1 het nieuws centraal, maar afgelopen zomer was de talkshow zelf onderwerp van gesprek. Omroep BNNVARA trok zich terug uit het programma wegens een slepend conflict met hoofdredacteur Bert Huisjes.
Kijkers zullen weinig merken van de strubbelingen achter de schermen, hooguit dat Amber Kortzorg en Natasja Gibbs niet langer te zien zijn als een van de wisselende presentatieduo's. Ook zonder BNNVARA blijft de talkshow dit seizoen iedere werkdag te zien. Omroep MAX, de Evangelische Omroep en WNL gaan Op1 gezamenlijk maken.
WNL mag vanavond het spits afbijten. Presentatoren Jort Kelder en Welmoed Sijtsma zitten weer aan het hoofd van de tafel om met nieuwsmakers, prominenten en deskundigen de actualiteit te bespreken.
Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Sing with me, Need for Speed
22:29Dit is de winnaar van De Slimste Mens 2026
21:59Dit is de grote winnaar van de eerste editie van Got Talent 2026
20:05Margôt Ros is Scrooge in het jaarlijkse kerstspektakel
17:04Ex on the Beach-ster Charlotte Fix is zwanger