TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Operazangeres Francis van Broekhuizen en pianist Gregor Bak zijn de laatste gasten in Opium op Oerol. Het duo heeft er net de laatste uitvoering op zitten van hun gezamenlijke voorstelling Schandalig Mooie Opera!. Een avond vol operastukken van onder meer Verdi, Puccini en Mozart en vooral ook vol humor en educatie.
Francis heeft zich erop toegelegd om opera voor iedereen toegankelijk te maken. In de voorstelling vertelt ze leuke anekdotes en schandaaltjes uit de operawereld. En dat op muzikale wijze met Gregor aan haar zijde om haar op de piano te begeleiden. Dat deden ze eerder in de voorstelling Bij Twijfel Hard Zingen.
Ook op festival Oerol verblijden ze gastheer Cornald Maas en het publiek graag met hun vrolijke artistieke bijdrage.
Deze aflevering van Opium op Oerol zie je op vrijdag 14 juni vanaf 19:50 uur bij AVROTROS op NPO2.
Op deze dertiende dag van onze adventskalender brengen we je zeker geen ongeluk, want we mogen in samenwerking met Kesbeke een rijkgevuld cadeaupakket weggeven.
Nieuwe twist in B&B Vol Liefde: duodaten maakt zijn debuut in het komende seizoen
20:08Dit zijn de afvallers van de vijfde aflevering van The Masked Singer 2025
16:35Inge Ipenburg over het plotselinge vertrek van Ingmar Schrama uit GTST: 'Het heeft me lang beziggehouden'
15:45Deze programma's en films kijk je op tweede kerstdag 2025
15:25Deze programma's en films kijk je op eerste kerstdag 2025