TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De 41e editie van Oerol is er gelukkig weer een waar de festivalgangers elkaar daadwerkelijk op Terschelling kunnen ontmoeten. Te midden van wat het festival biedt, heeft Cornald Maas in Opium op Oerol gesprekken met gasten. Vandaag is dat journalist en nieuwslezer Simone Weimans.
Weimans is vernoemd naar filosoof en feminist Simone de Beauvoir. "Mijn moeder was fan van haar", zegt Weimans in De Volkskrant. "Ik heb daardoor haar levenshouding meegekregen: zorg dat je onafhankelijk kunt zijn als vrouw en dat je jezelf blijft ontwikkelen. Vanaf mijn vijftiende heb ik altijd gewerkt en ik vind het belangrijk mijn eigen broek op te kunnen houden."
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside