TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De 41e editie van Oerol is er gelukkig weer een waar de festivalgangers elkaar daadwerkelijk op Terschelling kunnen ontmoeten. Te midden van wat het festival biedt, heeft Cornald Maas in Opium op Oerol gesprekken met gasten. Vandaag is dat journalist en nieuwslezer Simone Weimans.
Weimans is vernoemd naar filosoof en feminist Simone de Beauvoir. "Mijn moeder was fan van haar", zegt Weimans in De Volkskrant. "Ik heb daardoor haar levenshouding meegekregen: zorg dat je onafhankelijk kunt zijn als vrouw en dat je jezelf blijft ontwikkelen. Vanaf mijn vijftiende heb ik altijd gewerkt en ik vind het belangrijk mijn eigen broek op te kunnen houden."
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden