TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Criminelen komen na de zomerstop weer wekelijks de volle drie kwartier in beeld bij Opsporing Verzocht. Tot genoegen van Anniko van Santen, die voor de pauze in de zomermaanden tijdelijk slechts 20 minuten tot haar beschikking had. "Dat was een soort dilemma voor ons", vertelt ze aan Linda.
"Of we zouden er drie maanden helemaal niet zijn geweest, of we zouden met beperkte middelen nog zes extra afleveringen kunnen maken. Ja, ik maak het dan liever gewoon. Ook al zijn die afleveringen dus korter en met minder budget."
Wel is het programma nog steeds op NPO 2 te zien, en niet op NPO 1. Over die verhuizing ontving Van Santen veel boze reacties. "Het voor ons hierdoor wel enorm duidelijk geworden dat we een maatschappelijk belangrijk programma maken."
Gemist op SBS6 dit weekend: gillende Eveline Stallaart, ontklede Peter Gillis en knikkerkussers
11:30Verklapt Lies Visschedijk waar het nieuwe seizoen van Gooische Vrouwen is opgenomen?
11:01Stars on Stage: Emma Kok zingt Mijn Leven Is Van Mij uit Elisabeth
10:29Deze acteurs zijn toegevoegd aan de cast van Haantjes, voor het tweede seizoen
09:32Groot verdriet voor Janny van der Heijden: hond Nhaan plotseling overleden