TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Anniko van Santen is inmiddels alweer bijna twintig jaar het gezicht van Opsporing Verzocht. In al die jaren belandde menig misdadiger achter tralies na een gastrol in het programma.
Ook als de camera’s niet draaien, helpt Van Santen de politie graag een handje. Zo was de presentatrice zelf ooit getuige van een bizarre aanrijding. Doordat de veroorzaker van de botsing de auto niet één maar twee keer ramde, concludeerde zij dat er opzet in het spel was. De dader stapte uit zijn auto en sloeg op de vlucht.
Van Santen aarzelde geen seconde en belde 112. Dankzij haar jarenlange samenwerking met de opsporingsdiensten, wist zij precies welke informatie de politie nodig had om de dader te vinden. Nog dezelfde dag arresteerde de politie de voortvluchtige wegpiraat.
Opsporing Verzocht is iedere dinsdag rond 20:26 uur te zien bij AVROTROS op NPO2.
Vanavond op TV: Strijders, Kees van der Spek ontmaskert, Deja Vu
11:07Komt er nóg een seizoen of zelfs film van Gooische Vrouwen? Linda de Mol deelt veelbelovende update
10:35Toch geen verkering: Arie klimt in de pen over 'anders geïnterpreteerde' relatie met Caroline na B&B Vol Liefde
10:00Yvon Jaspers stuitte op weerstand tijdens het maken van documentaire: 'Er werd geadviseerd niet met mij te praten'
09:58Yves Berendse raakt gevoelige snaar bij Fay Claassen in Beste Zangers