TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Anniko van Santen is inmiddels alweer bijna twintig jaar het gezicht van Opsporing Verzocht. In al die jaren belandde menig misdadiger achter tralies na een gastrol in het programma.
Ook als de camera’s niet draaien, helpt Van Santen de politie graag een handje. Zo was de presentatrice zelf ooit getuige van een bizarre aanrijding. Doordat de veroorzaker van de botsing de auto niet één maar twee keer ramde, concludeerde zij dat er opzet in het spel was. De dader stapte uit zijn auto en sloeg op de vlucht.
Van Santen aarzelde geen seconde en belde 112. Dankzij haar jarenlange samenwerking met de opsporingsdiensten, wist zij precies welke informatie de politie nodig had om de dader te vinden. Nog dezelfde dag arresteerde de politie de voortvluchtige wegpiraat.
Opsporing Verzocht is iedere dinsdag rond 20:26 uur te zien bij AVROTROS op NPO2.
Yvonne Coldweijer slacht Olcay Gulsen: 'Het is bijna dwangmatig'
12:19NPO bevestigt: 'Nederland naar Songfestival in 2027 en zo gaan we het doen'
11:08Wanneer is de finale van De Slimste Mens te zien?
10:00Jamai Loman verklapt wat zijn favoriete tv-programma's zijn: 'Ik vind ze fantastisch'
08:30Dit is de startdatum van het nieuwe seizoen van Promenade