TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Anniko van Santen is inmiddels alweer bijna twintig jaar het gezicht van Opsporing Verzocht. In al die jaren belandde menig misdadiger achter tralies na een gastrol in het programma.
Ook als de camera’s niet draaien, helpt Van Santen de politie graag een handje. Zo was de presentatrice zelf ooit getuige van een bizarre aanrijding. Doordat de veroorzaker van de botsing de auto niet één maar twee keer ramde, concludeerde zij dat er opzet in het spel was. De dader stapte uit zijn auto en sloeg op de vlucht.
Van Santen aarzelde geen seconde en belde 112. Dankzij haar jarenlange samenwerking met de opsporingsdiensten, wist zij precies welke informatie de politie nodig had om de dader te vinden. Nog dezelfde dag arresteerde de politie de voortvluchtige wegpiraat.
Opsporing Verzocht is iedere dinsdag rond 20:26 uur te zien bij AVROTROS op NPO2.
Stefan de Walle blijft cryptisch over reden achter vertrek als adviseur van de Sint
08:51GTST-fans speculeren erop los na mysterieuze video: 'Wie komt er terug?'
08:22De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers raken niet uitgepraat over Angela
06:47Vanavond op TV: Boerderij Van Dorst, Scam alert: Trap er niet in!, Inferno
16:45Hélène Hendriks maakt acteerdebuut met rol in nieuwe film