TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Anniko van Santen is inmiddels alweer bijna twintig jaar het gezicht van Opsporing Verzocht. In al die jaren belandde menig misdadiger achter tralies na een gastrol in het programma.
Ook als de camera’s niet draaien, helpt Van Santen de politie graag een handje. Zo was de presentatrice zelf ooit getuige van een bizarre aanrijding. Doordat de veroorzaker van de botsing de auto niet één maar twee keer ramde, concludeerde zij dat er opzet in het spel was. De dader stapte uit zijn auto en sloeg op de vlucht.
Van Santen aarzelde geen seconde en belde 112. Dankzij haar jarenlange samenwerking met de opsporingsdiensten, wist zij precies welke informatie de politie nodig had om de dader te vinden. Nog dezelfde dag arresteerde de politie de voortvluchtige wegpiraat.
Opsporing Verzocht is iedere dinsdag rond 20:26 uur te zien bij AVROTROS op NPO2.
Robert van Hemert moest naar psycholoog door deelname Verraders: 'Helemaal van de buitenwereld losgeraakt'
09:27SBS lanceert nieuwe talentenjacht Sing with me: 'Duet met zangicoon'
09:12Gordon verrast Gijp met lachwekkende prijs: 'Meest aanstekelijke lach'
19:41Leo Alkemade bevestigt nieuw seizoen van LOL: Last One Laughing
17:36Serie Woeste Grond krijgt een speelfilm