TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Anniko van Santen is inmiddels alweer bijna twintig jaar het gezicht van Opsporing Verzocht. In al die jaren belandde menig misdadiger achter tralies na een gastrol in het programma.
Ook als de camera’s niet draaien, helpt Van Santen de politie graag een handje. Zo was de presentatrice zelf ooit getuige van een bizarre aanrijding. Doordat de veroorzaker van de botsing de auto niet één maar twee keer ramde, concludeerde zij dat er opzet in het spel was. De dader stapte uit zijn auto en sloeg op de vlucht.
Van Santen aarzelde geen seconde en belde 112. Dankzij haar jarenlange samenwerking met de opsporingsdiensten, wist zij precies welke informatie de politie nodig had om de dader te vinden. Nog dezelfde dag arresteerde de politie de voortvluchtige wegpiraat.
Opsporing Verzocht is iedere dinsdag rond 20:26 uur te zien bij AVROTROS op NPO2.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis