TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Anniko van Santen presenteert al sinds 2005 Opsporing Verzocht en daarmee dit seizoen twintig jaar. Tussendoor deed ze dat onder meer drie jaar samen met Frits Sissing, maar sinds 2015 solo. Een van haar voorgangers, Nelleke van der Krogt, stopte met het programma omdat de zware misdaden haar te veel werden. Anniko staat daar vooralsnog anders in, vertelt ze in een interview met Nouveau.
Omdat ze ook eindredacteur is, ziet ze het programma als een verlengstuk van haarzelf. “Als ik nabestaanden ga interviewen, heb ik drie dagen van tevoren al buikpijn. Ook omdat je wilt dat zo’n gesprek iets voor ze oplevert, maar dat nooit kunt garanderen. Dus hou ik er zelf ook rekening mee dat er een moment komt waarop ik denk: dit is gewoon niet meer goed voor me.”
Deze aflevering van Opsporing Verzocht zie je op dinsdag 10 september vanaf 20:25 uur bij AVROTROS op NPO 2.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters