TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Morgen start weer het nieuwe seizoen van Opsporing Verzocht en in plaats van 21:20 uur is het opsporingsprogramma nu om 20:30 uur te zien. Dat heeft AVROTROS bekendgemaakt.
Vanaf 22 februari, na de Olympische Spelen, worden de afleveringen ook weer tien minuten langer. Een aflevering duurt nu dertig minuten, maar gaat dus terug naar de oorspronkelijke lengte van veertig minuten. Vorig jaar oktober werd Opsporing Verzocht verschoven naar een later tijdstip en zelfs ingekort. Dit leverde het programma veel kritiek op.
Ruim een jaar later wordt de kijker toch op zijn wenken bediend. "We zijn een programma van actie en handelen en hopen dat kijkers op dit tijdstip nog actiever zijn met het doorgeven van tips,” laat presentatrice Anniko van Santen weten.
Naast het vervroegen is het programma ook in een nieuw jasje gestoken en heeft het een nieuw logo en decor. "We hebben een vernieuwd decor met nog meer visuele hulpmiddelen. Op deze manier, met meer schermen om een combinatie van sporen te laten zien, hopen we politie en justitie nog beter te kunnen helpen met tips van kijkers."
Opsporing Verzocht is elke dinsdagavond om 20.30 uur te zien op NPO1.
Verklapt Merel Ek hier stiekem de winnaar van Het Perfecte Plaatje 2026?
10:00Joep van Deudekom: 'Dit is de relevantste talkshow van dit moment'
09:43Mart Hoogkamer reageert op alle reacties na optreden bij Eva Jinek: 'Het voelde magisch'
09:38Marjolein raakt De Bondgenoten-kijkers met aangrijpend levensverhaal
09:15Yvon Jaspers voorlopig uit de running: 'Wacht op een operatie'