TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Morgen start weer het nieuwe seizoen van Opsporing Verzocht en in plaats van 21:20 uur is het opsporingsprogramma nu om 20:30 uur te zien. Dat heeft AVROTROS bekendgemaakt.
Vanaf 22 februari, na de Olympische Spelen, worden de afleveringen ook weer tien minuten langer. Een aflevering duurt nu dertig minuten, maar gaat dus terug naar de oorspronkelijke lengte van veertig minuten. Vorig jaar oktober werd Opsporing Verzocht verschoven naar een later tijdstip en zelfs ingekort. Dit leverde het programma veel kritiek op.
Ruim een jaar later wordt de kijker toch op zijn wenken bediend. "We zijn een programma van actie en handelen en hopen dat kijkers op dit tijdstip nog actiever zijn met het doorgeven van tips,” laat presentatrice Anniko van Santen weten.
Naast het vervroegen is het programma ook in een nieuw jasje gestoken en heeft het een nieuw logo en decor. "We hebben een vernieuwd decor met nog meer visuele hulpmiddelen. Op deze manier, met meer schermen om een combinatie van sporen te laten zien, hopen we politie en justitie nog beter te kunnen helpen met tips van kijkers."
Opsporing Verzocht is elke dinsdagavond om 20.30 uur te zien op NPO1.
Flo keert terug op NET5: dit is wanneer de nieuwe afleveringen te zien zijn
09:59De Bondgenoten-Salar weigert iets te zeggen over zijn relatie met Mercedes
09:58Monique Hansler kan geen kleren aan door Spaanse hitte en zegt opnames De Hanslers af
09:28Danny de Munk benaderd voor nieuwe reallifesoap
08:51De TV van gisteren: kijkers niet onder de indruk van matig optreden Dries Roelvink bij De Oranjezomer