TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Morgen start weer het nieuwe seizoen van Opsporing Verzocht en in plaats van 21:20 uur is het opsporingsprogramma nu om 20:30 uur te zien. Dat heeft AVROTROS bekendgemaakt.
Vanaf 22 februari, na de Olympische Spelen, worden de afleveringen ook weer tien minuten langer. Een aflevering duurt nu dertig minuten, maar gaat dus terug naar de oorspronkelijke lengte van veertig minuten. Vorig jaar oktober werd Opsporing Verzocht verschoven naar een later tijdstip en zelfs ingekort. Dit leverde het programma veel kritiek op.
Ruim een jaar later wordt de kijker toch op zijn wenken bediend. "We zijn een programma van actie en handelen en hopen dat kijkers op dit tijdstip nog actiever zijn met het doorgeven van tips,” laat presentatrice Anniko van Santen weten.
Naast het vervroegen is het programma ook in een nieuw jasje gestoken en heeft het een nieuw logo en decor. "We hebben een vernieuwd decor met nog meer visuele hulpmiddelen. Op deze manier, met meer schermen om een combinatie van sporen te laten zien, hopen we politie en justitie nog beter te kunnen helpen met tips van kijkers."
Opsporing Verzocht is elke dinsdagavond om 20.30 uur te zien op NPO1.
Op deze datum start de familie-editie van Echte Meisjes in de Jungle
14:06Presentator en radiodj Robert Jensen op 52-jarige leeftijd overleden
13:02Marco van Basten komende tijd niet te zien op Ziggo Sport
11:51Darts de komende zes jaar nog te zien bij Viaplay
11:26Nieuwe Videoland-serie laat andere kant zien van Willem-Alexander en Máxima