TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Morgen start weer het nieuwe seizoen van Opsporing Verzocht en in plaats van 21:20 uur is het opsporingsprogramma nu om 20:30 uur te zien. Dat heeft AVROTROS bekendgemaakt.
Vanaf 22 februari, na de Olympische Spelen, worden de afleveringen ook weer tien minuten langer. Een aflevering duurt nu dertig minuten, maar gaat dus terug naar de oorspronkelijke lengte van veertig minuten. Vorig jaar oktober werd Opsporing Verzocht verschoven naar een later tijdstip en zelfs ingekort. Dit leverde het programma veel kritiek op.
Ruim een jaar later wordt de kijker toch op zijn wenken bediend. "We zijn een programma van actie en handelen en hopen dat kijkers op dit tijdstip nog actiever zijn met het doorgeven van tips,” laat presentatrice Anniko van Santen weten.
Naast het vervroegen is het programma ook in een nieuw jasje gestoken en heeft het een nieuw logo en decor. "We hebben een vernieuwd decor met nog meer visuele hulpmiddelen. Op deze manier, met meer schermen om een combinatie van sporen te laten zien, hopen we politie en justitie nog beter te kunnen helpen met tips van kijkers."
Opsporing Verzocht is elke dinsdagavond om 20.30 uur te zien op NPO1.
Wanneer is Goedemorgen Nederland weer terug op tv?
11:23Bekijk de eerste beelden van het tweede seizoen De Hanslers: Van de Piste naar de Playa
10:16De eerste beelden van Bestemming X 2026 zijn verschenen
10:00Barbara de Loor onthult haar favoriete serie: 'Er zit veel humor en zelfspot in'
09:54Hoe leuk: alle afleveringen van De Fabeltjeskrant komen online