TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Opsporing Verzocht verhuist definitief naar NPO 2. Jarenlang was NPO 1 de thuisbasis, maar volgens de publieke omroep past het opsporingsprogramma beter op het tweede net. Dit wordt namelijk een zender met meer verdiepende programma's, waaronder ook Radar en Kassa.
Afgelopen oktober vierde Anniko van Santen nog het veertigjarig jubileum van Opsporing Verzocht. In haar zeventien jaar als presentatrice heeft ze haar toon aangepast, vertelt ze in De Perstribune op NPO Radio 1. “Ik wil aardig en uitnodigend overkomen. Vroeger dacht ik: mensen moeten vooral niet denken dat ik het niet serieus neem. Ging ik heel boos kijken, met gefronste wenkbrauwen. Totdat mijn man zei: ‘Mensen willen niet naar een boos iemand kijken. De verhalen zijn al erg genoeg.’”
Over Mijn Lijk-Jegor deelt hoopvol gezondheidsnieuws met volgers
13:08Dit zijn de eerste beelden van de nieuwe realityshow De Drop
12:07Israel van Dorsten komt met Klinkt als een Sekte: 'Intensiteit en het leed dat mensen in gesloten groepen overkomt verbaasde mij het meest'
10:57Daan Alferink wordt nieuw jurylid in Het Blok
10:44De Bevers gaan door en kondigen het zevende seizoen aan