TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De deelnemers van het realityprogramma Over de Oceaan bereiden zich voor op een wilde tocht. Er is storm op komst en de benodigde veiligheidsmaatregelen moeten worden getroffen.
Als navigator neemt Roelof Hemmen de touwtjes in handen en probeert ervoor te zorgen dat de Aragon de juiste koers aanhoudt. “De wind trekt aan, de zee wordt wilder, de golven hoger en de spanning aan boord ook”, vertelt hij.
Niet alleen het weer is onstuimig, ook de BN’ers worden nerveus en onrustig. Roelof wil Caroline helpen met koken, maar dit wordt hem niet in dank afgenomen. Het krappe keukentje is niet gemaakt voor twee chef-koks. Hij lijkt de enige te zijn die de weersvoorspelling als een spannend avontuur ziet. "Het liep goed af, en ik vond het geweldig.”
Deze aflevering van Over de Oceaan is op donderdag 20 juni om 20:30 uur te zien op RTL 4.
NAVO-baas Mark Rutte schuift donderdag aan bij Pauw & De Wit
14:14Dit programma vervangt Oog om Oog op SBS6
13:14NET5 komt met nieuw programma: Koppels in Crisis
11:12Het Roer om stopt binnenkort definitief
11:00Stefan de Walle blijft cryptisch over reden achter vertrek als adviseur van de Sint