TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De deelnemers van het realityprogramma Over de Oceaan bereiden zich voor op een wilde tocht. Er is storm op komst en de benodigde veiligheidsmaatregelen moeten worden getroffen.
Als navigator neemt Roelof Hemmen de touwtjes in handen en probeert ervoor te zorgen dat de Aragon de juiste koers aanhoudt. “De wind trekt aan, de zee wordt wilder, de golven hoger en de spanning aan boord ook”, vertelt hij.
Niet alleen het weer is onstuimig, ook de BN’ers worden nerveus en onrustig. Roelof wil Caroline helpen met koken, maar dit wordt hem niet in dank afgenomen. Het krappe keukentje is niet gemaakt voor twee chef-koks. Hij lijkt de enige te zijn die de weersvoorspelling als een spannend avontuur ziet. "Het liep goed af, en ik vond het geweldig.”
Deze aflevering van Over de Oceaan is op donderdag 20 juni om 20:30 uur te zien op RTL 4.
Jordy wint 105.000 euro in De Bondgenoten: 'Dit ga ik er mee doen'
11:38Beau lijkt van de aardbodem verdwenen na abrupt vertrek uit De Bondgenoten
11:26GTST-ster door rug gegaan: fysio naar de set
11:13De Bondgenoten: 'Diederik, heb jij een speciale agenda met Anouk?'
10:25Weerbericht: zo warm wordt het deze week