TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Claudia van Deudekom kreeg op haar 38e te horen dat ze niet meer lang te leven had. Er werd huidkanker aangetroffen die was uitgezaaid naar al haar organen. Volgens de artsen had ze nog een paar jaar te leven, tot een experimentele immunotherapie ineens aansloeg en de tumoren verdwenen. Tot grote verbazing van haar artsen. In Over leven vertelt ze hoe het is om je doodvonnis te krijgen en wat er met je gebeurt als ineens alles toch anders blijkt te zijn.
De impact was vanzelfsprekend enorm. "Niet meer groots en meeslepend leven, maar leven in het klein. Dat bleek veel meer voldoening te geven dan ik ooit had kunnen denken", vertelde Claudia in een openhartig interview met de Volkskrant. "Ik moest mijn plek in de wereld weer zien te vinden."
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-fans smullen van terugblik in Hoe Is Het Nu Met?-aflevering
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Tineke Schouten: De Schouten schoenen aan, The Eagle
21:39'Barry Atsma klimt in de pen voor een nieuwe Videoland-serie'
19:06B&B Vol Verlovingen en Verhuizingen: Hoe gaat het nu met de deelnemers?
15:30Wat kunnen we verwachten van het 37e seizoen van GTST?