TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Claudia van Deudekom kreeg op haar 38e te horen dat ze niet meer lang te leven had. Er werd huidkanker aangetroffen die was uitgezaaid naar al haar organen. Volgens de artsen had ze nog een paar jaar te leven, tot een experimentele immunotherapie ineens aansloeg en de tumoren verdwenen. Tot grote verbazing van haar artsen. In Over leven vertelt ze hoe het is om je doodvonnis te krijgen en wat er met je gebeurt als ineens alles toch anders blijkt te zijn.
De impact was vanzelfsprekend enorm. "Niet meer groots en meeslepend leven, maar leven in het klein. Dat bleek veel meer voldoening te geven dan ik ooit had kunnen denken", vertelde Claudia in een openhartig interview met de Volkskrant. "Ik moest mijn plek in de wereld weer zien te vinden."
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster