TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Coen Verbraak gaat in het derde seizoen van Over Leven op vertrouwde voet verder. Hij voert gesprekken met bekende Nederlanders waarin leven en dood de rode draad vormen. Een van zijn eerste gasten is Freek de Jonge.
In de jaren 60 vormde hij samen met Bram Vermeulen cabaretduo Neerlands Hoop. De Jonge verloor Vermeulen tweemaal: toen ze professioneel uit elkaar gingen en toen de muzikant en tekstschrijver in 2004 overleed aan een hartstilstand.
Ook binnen zijn eigen familie vielen er verliezen te betreuren: in 1974 stierf zijn amper drie maanden oude zoontje Jork en in 2014 kwam zijn zevenjarige kleindochter Maggie om het leven. De inmiddels tachtigjarige komiek merkt dat de tand des tijds inmiddels ook aan hem knaagt en dat ondermijnt zijn zelfvertrouwen.
Deze aflevering van Over Leven zie je op woensdag 12 juni vanaf 20:27 uur bij HUMAN op NPO2.
Yvon Jaspers enorm geschrokken van ongeluk boer Geert: ‘Alsof familielid iets overkomt’
09:00De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers dolblij voor Robin en Pearl, maar ook voor Elsje
06:47Vanavond op TV: Flikken Maastricht, The voice of Holland, Pixels
15:38Bewijzen deze drie ijzersterke hints dat Geraldine Kemper de Mol is in Wie Is de Mol? 2026?
14:50Deze bekende duo's zien we terug in I've Got The Music In Me op SBS6