TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Afgelopen jaar volgde Tim Hofman in Over Mijn Lijk vijf jonge mensen die te horen kregen dat ze niet lang meer te leven hebben. Twee van hen - Jeffrey en Zoë - hebben helaas het einde van het seizoen niet gehaald.
In een speciale reünieaflevering ontmoet de presentator hun nabestaanden en de overige geportretteerden Eva, Jegor en Maaike. Jeffrey laat een vrouw en kinderen achter, met wie Hofman een bezoek brengt aan Jeffreys graf. Weduwe Trudy komt er regelmatig met hem praten.
Eva kreeg afgelopen zomer te horen dat er geen behandelopties meer voor haar waren. Samen met haar man Matthijs vertelt ze hoe ze bezig zijn met het regelen van de uitvaart. Ook deelt ze wat haar ziekte betekent voor hun relatie. Ze overleed kort na de opnames van deze aflevering.
Over Mijn Lijk De Reünie zie je op donderdag 2 januari 2025 om 22:20 uur bij BNNVARA op NPO 1.
Wat kijkt MAFS-seksuoloog Eveline Stallaart op televisie?
09:43De eerste beelden van Ex on the Beach: Double Dutch 2026 zijn verschenen
09:02Dit programma vervangt Weet Ik Veel op RTL 4
08:39LIVESTREAM: Ronald Koeman onthult welke spelers hij meeneemt naar het WK Voetbal 2026
08:30De TV van gisteren: Eva-kijkers zijn dol op Estavana Polman