TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Afgelopen jaar volgde Tim Hofman in Over Mijn Lijk vijf jonge mensen die te horen kregen dat ze niet lang meer te leven hebben. Twee van hen - Jeffrey en Zoë - hebben helaas het einde van het seizoen niet gehaald.
In een speciale reünieaflevering ontmoet de presentator hun nabestaanden en de overige geportretteerden Eva, Jegor en Maaike. Jeffrey laat een vrouw en kinderen achter, met wie Hofman een bezoek brengt aan Jeffreys graf. Weduwe Trudy komt er regelmatig met hem praten.
Eva kreeg afgelopen zomer te horen dat er geen behandelopties meer voor haar waren. Samen met haar man Matthijs vertelt ze hoe ze bezig zijn met het regelen van de uitvaart. Ook deelt ze wat haar ziekte betekent voor hun relatie. Ze overleed kort na de opnames van deze aflevering.
Over Mijn Lijk De Reünie zie je op donderdag 2 januari 2025 om 22:20 uur bij BNNVARA op NPO 1.
Wilfred Genee deelt eerste beelden van Mi Dushi: Wat is dan liefde?
11:15Op deze datum start het nieuwe seizoen van Woeste Grond
10:36Suzan & Freek geven in nieuwe Videoland-documentaire intiem kijkje achter de schermen
10:24De TV van gisteren: VI-kijkers uiten felle kritiek op Johan Derksen in kwestie Dick Advocaat
06:47Vanavond op TV: 2 voor 12, Stars on stage, Man on Fire