TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In 2021 kreeg Eva de diagnose longkanker. In de periode daarna hield ze een blog bij over haar ziekte, was ze actief op sociale media en was ze te zien in Over Mijn Lijk. Eind november ontmoette presentator Tim Hofman haar voor de laatste keer; een dag later overleed ze, op 26-jarige leeftijd.
In deze aflevering is dat gesprek te zien. Samen kijken ze terug op haar leven. “Mijn laatste vraag aan haar was: ‘Wat heb je geleerd van deze rit?’”, schreef Hofman later op Instagram. “Ze antwoordde: ‘Alleen nu telt, later is bijzaak. Zo moet je leven.’ Ik zei braaf dat ik het zou onthouden, en Eva zei bloedserieus: ‘Dat weet ik, maar je moet het ook dóen.’”
Enkele weken na haar overlijden zocht Hofman haar man Matthijs en zus Anne op, om Eva samen te herdenken.
De speciale aflevering van Over Mijn Lijk over Eva Hermans-Kroot zie je op zondag 9 februari 2025 vanaf 20:25 uur op NPO 3 en NPO Start.
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Beau vertrekt, maar Anouk blijft: kijkers De Bondgenoten gaan los
10:19Estavana Polman hint op Beter Laat Dan Nooit-versie met Wilfred, Johan en René
09:15De TV van gisteren: ruim 2,2 miljoen kijkers zien WK-avontuur voor Marokko eindigen
09:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
06:47Vanavond op TV: WK voetbal: Spanje - België , Richard Groenendijk: Voor Iedereen Beter, Demolition Man