TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In 2021 kreeg Eva de diagnose longkanker. In de periode daarna hield ze een blog bij over haar ziekte, was ze actief op sociale media en was ze te zien in Over Mijn Lijk. Eind november ontmoette presentator Tim Hofman haar voor de laatste keer; een dag later overleed ze, op 26-jarige leeftijd.
In deze aflevering is dat gesprek te zien. Samen kijken ze terug op haar leven. “Mijn laatste vraag aan haar was: ‘Wat heb je geleerd van deze rit?’”, schreef Hofman later op Instagram. “Ze antwoordde: ‘Alleen nu telt, later is bijzaak. Zo moet je leven.’ Ik zei braaf dat ik het zou onthouden, en Eva zei bloedserieus: ‘Dat weet ik, maar je moet het ook dóen.’”
Enkele weken na haar overlijden zocht Hofman haar man Matthijs en zus Anne op, om Eva samen te herdenken.
De speciale aflevering van Over Mijn Lijk over Eva Hermans-Kroot zie je op zondag 9 februari 2025 vanaf 20:25 uur op NPO 3 en NPO Start.
Hendrik Jan Bökkers uit Woeste Grond duikt op in Ranking the Stars
12:05Kijkers genieten van enorme plottwist in Vals Spel: 'Geweldig'
10:57Ruben Nicolai legt het nog een keer uit: 'Zo werkt Pandora'
10:29Familie Bakhcha uit Een Huis Vol gaat op reis: 'Eindelijk uit Nederland'
09:45Dit programma vervangt Een Huis Vol op NPO1