TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In 2021 kreeg Eva de diagnose longkanker. In de periode daarna hield ze een blog bij over haar ziekte, was ze actief op sociale media en was ze te zien in Over Mijn Lijk. Eind november ontmoette presentator Tim Hofman haar voor de laatste keer; een dag later overleed ze, op 26-jarige leeftijd.
In deze aflevering is dat gesprek te zien. Samen kijken ze terug op haar leven. “Mijn laatste vraag aan haar was: ‘Wat heb je geleerd van deze rit?’”, schreef Hofman later op Instagram. “Ze antwoordde: ‘Alleen nu telt, later is bijzaak. Zo moet je leven.’ Ik zei braaf dat ik het zou onthouden, en Eva zei bloedserieus: ‘Dat weet ik, maar je moet het ook dóen.’”
Enkele weken na haar overlijden zocht Hofman haar man Matthijs en zus Anne op, om Eva samen te herdenken.
De speciale aflevering van Over Mijn Lijk over Eva Hermans-Kroot zie je op zondag 9 februari 2025 vanaf 20:25 uur op NPO 3 en NPO Start.
Winter Vol Liefde-Robin geniet nog altijd van bijzondere band met zijn dates
10:11Duitse hitserie met Gaite Jansen krijgt Nederlandse tv-première
09:43Liefdesleven van B&B Vol Liefde-Iris toch iets minder rooskleurig: 'Ik weet het niet met hem'
08:23De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-fans smullen van terugblik in Hoe Is Het Nu Met?-aflevering
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Tineke Schouten: De Schouten schoenen aan, The Eagle