TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In 2021 kreeg Eva de diagnose longkanker. In de periode daarna hield ze een blog bij over haar ziekte, was ze actief op sociale media en was ze te zien in Over Mijn Lijk. Eind november ontmoette presentator Tim Hofman haar voor de laatste keer; een dag later overleed ze, op 26-jarige leeftijd.
In deze aflevering is dat gesprek te zien. Samen kijken ze terug op haar leven. “Mijn laatste vraag aan haar was: ‘Wat heb je geleerd van deze rit?’”, schreef Hofman later op Instagram. “Ze antwoordde: ‘Alleen nu telt, later is bijzaak. Zo moet je leven.’ Ik zei braaf dat ik het zou onthouden, en Eva zei bloedserieus: ‘Dat weet ik, maar je moet het ook dóen.’”
Enkele weken na haar overlijden zocht Hofman haar man Matthijs en zus Anne op, om Eva samen te herdenken.
De speciale aflevering van Over Mijn Lijk over Eva Hermans-Kroot zie je op zondag 9 februari 2025 vanaf 20:25 uur op NPO 3 en NPO Start.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden
09:16Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?
09:09Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Jurassic Park