TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In 2021 kreeg Eva de diagnose longkanker. In de periode daarna hield ze een blog bij over haar ziekte, was ze actief op sociale media en was ze te zien in Over Mijn Lijk. Eind november ontmoette presentator Tim Hofman haar voor de laatste keer; een dag later overleed ze, op 26-jarige leeftijd.
In deze aflevering is dat gesprek te zien. Samen kijken ze terug op haar leven. “Mijn laatste vraag aan haar was: ‘Wat heb je geleerd van deze rit?’”, schreef Hofman later op Instagram. “Ze antwoordde: ‘Alleen nu telt, later is bijzaak. Zo moet je leven.’ Ik zei braaf dat ik het zou onthouden, en Eva zei bloedserieus: ‘Dat weet ik, maar je moet het ook dóen.’”
Enkele weken na haar overlijden zocht Hofman haar man Matthijs en zus Anne op, om Eva samen te herdenken.
De speciale aflevering van Over Mijn Lijk over Eva Hermans-Kroot zie je op zondag 9 februari 2025 vanaf 20:25 uur op NPO 3 en NPO Start.
Nieuw seizoen van Flikken Maastricht op komst
12:05Debbie & Paul uit B&B Vol Liefde 2023 keren terug op televisie (en wel in dit programma)
10:25Max Terpstra belaagd door boze keukenboer in Kassa: 'Ik moet je gigantisch op je bek slaan eigenlijk'
10:05MAFS gemist? Bekijk het huwelijk van Nick en Joyce
10:00Guy Clemens vertelt over zijn rol in derde seizoen Dag & Nacht: 'Lasse is soms te aardig'