TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Tim Hofman maakt in deze aflevering van Over Mijn Lijk kennis met Maaike. Het liefst zou deze 322-jarige OML'er haar kop in het zand steken, dat ze door kon gaan zonder de melanoomkanker en experimentele behandelingen die haar leven momenteel verlengen. In de tijd die ze nog heeft, wil Maaike zo veel mogelijk ondernemen met haar man Hendrik en tweeling en haar hobby waterpolo voortzetten. In deze aflevering moedigt Hendrik haar aan tijdens een spannende wedstrijd.
Ook voor Eva (23) is het een belangrijke dag. Na de diagnose longkanker in 2021 wilde ze zo snel mogelijk trouwen met haar grote liefde Matthijs en nu gaat het eindelijk gebeuren. De 31-jarige Jegor gaat intussen naar zangles. Hij ervaart veel stress van zijn hersentumor, maar zingen geeft hem rust.
Het nieuwe seizoen van Over Mijn Lijk is sinds dinsdag 9 januari wekelijks om 21:20 uur te zien bij BNNVARA op NPO1. Deze aflevering volgt op 16 januari.
De TV van gisteren: Even Tot Hier en Wie is De Mol? domineren primetime
06:47Vanavond op TV: Voor wie steek jij een kaarsje op?, vtwonen weer verliefd op je huis, Edward Scissorhands
20:22Eindelijk is het bekend: Deze oud-bekenden doen mee aan Wie is de Mol?
17:00Komende maand in GTST: Nieuwkomers, matpartijen en een roemruchte romance
10:00Rik van de Westelaken blikt vooruit op jubileumseizoen Wie Is de Mol?: 'Vol echo’s uit het verleden'