TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In deze aflevering van Over Mijn Lijk is er weer ruimte voor zowel een lach als een traan.
Irene gaat varen met haar vrienden en familie. Ze wil graag dat de belangrijkste mensen in haar leven elkaar leren kennen, voor als ze komt te overlijden. Kiki viert vakantie aan het strand. Hoewel ze daar maximaal van geniet, vindt ze het ook moeilijk te accepteren dat ze niet meer alles kan.
Roy wordt binnenkort vader en bereidt zich samen met Annick voor op gezinsuitbreiding. Maar ook moet hij vijf dagen per week 150 kilometer per taxi naar het ziekenhuis voor bestraling. Patrick heeft een gesprek met een arts over euthanasie. Hij wil zelf de regie houden over zijn leven mocht de pijn in zijn buik te hevig worden.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Flikken Rotterdam goed uit de startblokken, 2Voor12 opnieuw dagwinnaar
10:00Patrick Lodiers denkt dat Wat Speelt Er geen problemen zal opleveren: 'Juist in deze rare tijd moet er gelachen worden'
09:56Deze bands doen mee met het nieuwe seizoen van The Tribute: Battle of the Bands
09:35Ontroerend: Maxim Froger verrast vader René met bijzonder optreden in Renze
06:47Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Nederlands domste, The Next Three Days