TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
'Alles uit het leven proberen te halen wat erin zit’ is het motto van Overkempe, een woon-werkgemeenschap in het Overijsselse Olst, net boven Deventer. Ruim 130 jongeren en volwassenen met een verstandelijke of meervoudige beperking wonen en werken hier, onder begeleiding van medewerkers en therapeuten.
Ivo Niehe maakte vijf jaar geleden een vierdelige serie over deze antroposofische gemeenschap, omdat hij deze nauwelijks bekende wereld wilde laten zien. Voor Overkempe - 5 Jaar Later gaat de presentator terug. Hoe zijn de bewoners de coronaperiode doorgekomen? Wordt op de dansavond nog steeds de foxtrot gedanst? En is er nog zwemtherapie? Want door alle bezuinigingen was het nog maar de vraag of de Overkempers het zwembad konden blijven gebruiken.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur