TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Pastoor Gauthier de Bekker is de celebrant van deze Paaswake vanuit de Broederenkerk in de Hanzestad Deventer.
De Paaswake geldt als een van de oudste diensten in de christelijke traditie en is na de avondmis op Witte Donderdag en de vieringen op Goede Vrijdag en Paaszaterdag de laatste plechtigheid van het Paastriduüm, de driedaagse Paasviering.
Gauthier de Bekker was afgelopen maart te zien in de film Hier Ben Ik, waarin drie priesters over hun roeping vertellen. In de film - uitgezonden door het KRO-NCRV-programma Geloofsgesprek - vertelde De Bekker dat zijn ouders elkaar ontmoetten op bedevaart in Lourdes. Met het inzicht dat hij zijn bestaan heeft te danken aan deze geloofsreis, besloot de priester zijn eigen leven aan het geloof te geven.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Op deze manier is VI concurrenten Renze en Pauw & De Wit te slim af
10:23Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is
08:32Tamara Elbaz en Maria Tailor keren terug in The Real Housewives of Amsterdam
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten