TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Pastoor Gauthier de Bekker is de celebrant van deze Paaswake vanuit de Broederenkerk in de Hanzestad Deventer.
De Paaswake geldt als een van de oudste diensten in de christelijke traditie en is na de avondmis op Witte Donderdag en de vieringen op Goede Vrijdag en Paaszaterdag de laatste plechtigheid van het Paastriduüm, de driedaagse Paasviering.
Gauthier de Bekker was afgelopen maart te zien in de film Hier Ben Ik, waarin drie priesters over hun roeping vertellen. In de film - uitgezonden door het KRO-NCRV-programma Geloofsgesprek - vertelde De Bekker dat zijn ouders elkaar ontmoetten op bedevaart in Lourdes. Met het inzicht dat hij zijn bestaan heeft te danken aan deze geloofsreis, besloot de priester zijn eigen leven aan het geloof te geven.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'