TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De 51e editie van Pinkpop zit erop. Tijd voor een uitgebreide terugblik op de afgelopen drie dagen. Voor het eerst in de geschiedenis van het festival stond ‘Mister Pinkpop’ Jan Smeets niet aan het roer.
Een deel van de bands die dit weekend in Landgraaf speelden, stond ook al gepland voor de editie van 2020, die niet doorging. De Red Hot Chili Peppers konden er dit jaar niet bij zijn, maar daarvoor kregen de festivalgangers onder meer headliners Metallica, Imagine Dragons en Pearl Jam terug. Die laatste band stond in 1992 én 2018 ook op het podium in Limburg. Tijdens de eerste keer sprong zanger Eddie Vedder vanaf een camerakraan het publiek in. 26 jaar later droeg hij hetzelfde shirt als toen, van de Utrechtse popzaal Tivoli. Wat had hij dit jaar aan?
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'
10:00Eva Eikhout deelt haar tv-aanraders: 'Of ik wil meedoen aan WIDM? Honderd procent'
09:42Wat een score: Nederland - Marokko trok recordaantal kijkers in het holst van de nacht